fbpx
КОШТ

Захищений застосунок для роботи з електронними листами: огляд

Користувачі можуть встановити застосунок Proton Mail для роботи з електронними листами. Доступний для смартфонів (Android, iOS) та ноутбуків (Windows, macOS). Для Linux триває бета-тестування.

Proton Mail – застосунок для керування електронною поштою та подіями календаря. Гарантує високий рівень конфіденційності та приватності, має захист від шахрайства. Має шифрування з нульовим доступом та наскрізне шифрування, тобто усі повідомлення та файли доступні лише відправнику та отримувачу.

Proton Mail
Proton Mail

Нові користувачі Proton Mail можуть перейти з інших поштових сервісів, імпортувавши імпорт усіх повідомлень та налаштувавши пересилання нових листів з інших сервісів (наприклад, Gmail). Працює англійською.

Протягом 14 днів користування програмою є безоплатним. Далі необхідно оформити підписку. Вартість базового тарифного плану Porton Mail складає 4,99 євро у місяць (близько 200 грн).

Водночас для операційної системи Linux застосунок є повністю безоплатним. Однак після проходження тестування необхідно буде так само перейти на платну версію. Тариф буде такий же.

Proton Mail доступний як сайт у браузері, так і як застосунок для ноутбука чи смартфона.

Завантажити Proton Mail для ноутбука, Android, iOS можна за посиланням.

Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино


Читайте також:

Поділитися новиною: