fbpx
КОШТ

Українська компанія запустила застосунок для очищення галереї iPhone

Розробник програмного забезпечення для macOS та iOS MacPaw презентував новий застосунок CleanMyPhone. Він допомагає користувачам звільнити пам’ять на iPhone та iPad, видаляючи дублікати фотографій та інші непотрібні зображення.

Застосунок працює на основі штучного інтелекту від розробників CleanMyMac. Він має три модулі –  “Очищення”, “Упорядкування” та “Мережа”, які мають допомогти швидко позбутися непотрібних зображень, відсортувати фото та відео за тематичними категоріями, а також протестувати швидкість інтернет-з’єднання.

В розділі “Очищення” можна просканувати бібліотеку фотографій для знаходження дублікатів, скріншотів, записів екрана, відео з TikTok, розмиті зображення. Далі можна обрати необхідні категорії в цілому чи окремі медіа з неї для видалення.

В розділі “Упорядкування” за допомогою штучного інтелекту застосунок може проаналізувати галерею і допомогти організовувати файли в тематичні теки (Подорожі, тварини, їжа тощо).

Вартість застосунку CleanMyMac

Застосунок можна встановити за посиланням. Вартість в Україні – $29,99/рік. Преміум версією можна користуватися 3 дні безплатно. Гроші знімаються з рахунку після завершення тестового періоду. Втім, на iPhone можна скасувати відразу пробну підписку і продовжити до кінця переіду користуватися застосунком без подальшого списання грошей.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: