fbpx
КОШТ

Єдиний квиток з Чехії в Україну: умови поїздок та як оформити

Чеська компанія Regiojet запроваджує єдині квитки з Праги до низки українських міст – Полтави, Дніпра, Харкова, Запоріжжя та у зворотньому напрямку. Також єдиний квиток від Regiojet з минулого року доступний для маршрутів між Прагою та  Києвом, Львовом і Тернополем. Як працює послуга та яка її вартість – далі у тексті.

Як працює послуга єдиного квитка?

Подорож залізницею з Праги до України за єдиним квитком відбуватиметься у два етапи. Спочатку, пасажири їхатимуть прямим потягом з Праги до польського Перемишля. У Перемишлі відбувається гарантована пересадка на українські потяги Intercity Перемишль-Київ, Перемишль-Харків чи Перемишль-Запоріжжя. Перевага єдиного квитка в тому, що не потрібно купувати окремий квиток на потяги з Перемишля до України. Їх вартість вже включена у ціну єдиного квитка.

Усі міста подорож до яких доступна за єдиним квитком RegioJet:

В Чехії: Прага, Пардубице, Оломоуц, Острава, Богумін, Рубнік

У Польщі: Перемишль, Жешув, Тарнов, Катовіце, Краків

В Україні: Київ, Вінниця, Тернопіль, Львів, Харків, Полтава, Миргород, Лубни, Фастів, Козятин, Калинівка, Красне, Запоріжжя, Дніпро, Кам’янське, Знам’янка, Сміла, Біла Церква та Бердичів

Це означає, що за єдиним квитком можна доїхати не лише до кінцевої станції потягів (Праги чи Перемишля). Пасажири можуть, наприклад, почати подорож у Миргороді, а завершити у Жешуві чи Пардубице. 

Єдиний квиток Regiojet: у яких містах доступний
Усі міста України до яких можна доїхати за єдиним квитком Regiojet

Де купити єдиний квиток Regiojet?

Єдиний квиток Regiojet з Чехії до України можна придбати на сайті (має українську версію) та у застосунку компанії (Android, iOS). 

Певні категорії українців мають право на безкоштовний проїзд за єдиним квитком: громадяни України з дійсним ордером на виїзд (це громадяни України, які не отримали притулку в Чехії), діти віком до 18 років, та особи, які їх супроводжують. Оформлення безкоштовних квитків у цьому випадку можливе лише у відділеннях Regiojet. Адреса відділень компанії та контакти – за посиланням.

Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися

Як доїхати єдиним квитком з Праги до Києва, Львова та Тернополя

О 22:00 відправляється прямий потяг з Праги до Перемишля. Прибуття – о 8:12. 

О 9:45 з Перемишля щодня відправляється потяг ІС до Києва. Прибуття до Києва – о 20:14. Потягом Перемишль-Київ також можна доїхати до Львова (прибуття о 12:38) та Тернополя (прибуття о 14:29). 

Ціна єдиного квитка до Києва – від 38 євро, до Львова – від 20,6 євро, до Тернополя – від 25,3 євро. Остаточна ціна залежатиме від класу вагона у потязі Прага-Перемишль. 

Для порівняння: 

  • ціна на автобус FlixBus з Праги до Києва – близько 98 євро. Час їзди – до 30 годин (потягами – 21 година );
  • ціна на автобус FlixBus з Праги до Львова – близько 53 євро. Час їзди автобуса до 20 годин (потягами – 13 годин );
  • ціна на автобус FlixBus з Праги до Тернополя – близько 53 євро. Час їзди автобуса – до 20 годин (потягами – 15 годин).

Як доїхати єдиним квитком з Праги до Харкова та Полтави 

О 22:00 відправляється прямий потяг з Праги до Перемишля. Прибуття – о 8:12. О 13:45 в парні дати з Перемишля  відправляється потяг ІС до Харкова. Прибуття до Харкова – о 10:01. Потягом Перемишль-Харків також можна доїхати до Полтави (прибуття на вокзал Полтава-Київська о 7:21). 

Ціна єдиного квитка до Харкова – від 69,2 євро, до Полтави – від 65,8 євро. Остаточна ціна залежатиме від класу вагона у потязі Прага-Перемишль. 

Для порівняння: 

  • ціна на автобус Klr Bus з Праги до Харкова – від 100 євро. Час їзди автобуса – до 30 годин (потягами – 35 годин); 
  • ціна на автобус Klr Bus з Праги до Полтави – 73,97 євро. Час їзди автобуса – 36 годин (потягами – 32 години).

Як доїхати єдиним квитком з Праги до Запоріжжя та Дніпра

О 22:00 відправляється прямий потяг з Праги до Перемишля. Прибуття – о 8:12. О 18:10 щодня з Перемишля відправляється потяг ІС до Запоріжжя. Прибуття до Запоріжжя – о 16:02. Потягом Перемишль-Запоріжжя також можна доїхати до Дніпра (прибуття о 13:28). 

Ціна єдиного квитка до Запоріжжя – від 70,9 євро, до Дніпра – від 68,3 євро. Остаточна ціна залежатиме від класу вагона у потязі Прага-Перемишль. 

Для порівняння:

  •  ціна на автобус Compass Group з Праги до Запоріжжя – близько 89,25 євро.Час їзди автобуса – 35  годин (потягами – 41 година);
  • ціна на автобус Klr Bus з Праги до Дніпра –  близько 83,65 євро. Час їзди автобуса – 37 годин (потягами – 38 годин).

Як за єдиним квитком RegioJet доїхати з України у Прагу?

Поїздки з України до Праги за єдиним квитком доступні за тим же алгоритмом. Спочатку, пасажири їдуть потягами IC до Перемишля, далі відбувається пересадка на потяг Перемишль-Прага.

Як доїхати єдиним квитком до Праги з Києва, Львова та Тернополя:

Щодня об 11:01 з Києва відправляється потяг ІС Київ-Перемишль. До Тернополя поїзд прибуває о 17:16, до Львова о 19:10. Час прибуття до Перемишля – о 20:25. О 21:18 відбувається пересадка на потяг Перемишль-Прага. Час прибуття до Праги – о 6:29.

Як доїхати єдиним квитком до Праги з Харкова та Полтави:

В непарні дати о 14:07 з Харкова відправляється потяг ІС Харків-Перемишль. До Полтави поїзд прибуває о 16:43. Час прибуття до Перемишля – об 11:13. О 21:18 відбувається пересадка на потяг Перемишль-Прага. Час прибуття до Праги – о 6:29.

Як доїхати єдиним квитком до Праги з Запоріжжя та Дніпра:

Щодня о 20:15 з Запоріжжя відправляється потяг ІС Запоріжжя-Перемишль. До Дніпра поїзд прибуває о 22:40. Час прибуття до Перемишля – о 15:18. О 21:18 відбувається пересадка на потяг Перемишль-Прага. Час прибуття до Праги – о 6:29.


Читайте також:

Поділитися новиною: