fbpx
КОШТ

Як замовити фізичну кредитну картку ПУМБ: інстуркція

Замовити кредитну картку всеМОЖУ від ПУМБ можна онлайн у застосунку банку. Доставка здійснюється по Україні та у будь-яку країну світу. Раніше послуга була доступна лише для дебетової картки всеКАРТА.

По Україні картку можна замовити у будь-яке відділення Нової пошти. Вартість виготовлення та доставлення становить 150 грн. Орієнтовний термін доставки 2 робочі дні. На відділенні картка може зберігатись до 7 днів.

Доставка фізичної картки за кордон здійснюється Укрпоштою безпосередньо за адресою проживання. Вартість виготовлення та послуги поштового оператора становить 200 грн. Термін доставлення складає до 30 днів. У разі відсутності клієнта на місці під час прибуття кур’єра посилка передається на безкоштовне зберігання (до 30 днів) у найближче поштове відділення.

Як замовити фізичну картку всеМОЖУ від ПУМБ

У застосунку ПУМБ Online (Android | iOS)в головному розділі натиснути “Відкрити нову картку”, обрати “Пластикова” і вказати необхідний рахунок. Далі варто зазначити країну для доставлення, ввести електронну адресу і відділення Нової пошти для доставки по Україні, або особисту адресу для доставки за кордон.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: