Monobank додасть скін для своїх карток у цифрових гаманцях Google/Apple Pay із зображенням в’їзної стели Донецької області до “реставрації”. Наразі можна проголосувати за зображення.
Монобанк пропонує чотири варіанти фотографій. Проголосувати за найкращий варіант дизайну можна у X (раніше – Twitter) за посиланням. Голосування триватиме до 19:00 17 квітня.
Нагадаємо, нещодавно волонтери самостійно “оновили” в’їзну стелу: здерли наліпки підрозділів та зафарбували підписи бійців. Це стало традицією ще під час АТО та продовжилось після повномасштабного вторгнення. Зокрема, там були підписи військових, який уже немає у живих.
Також наприкінці березня військові вже оновлювали цю стелу. Вони відновили фундамент біля стели, очистили місце від сміття, приварили й пофарбували металеві жердини для прапорів. Однак стелу не чіпали.
Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися

