fbpx
КОШТ

Monobank оновив дизайн застосунку: що змінилось

Monobank випустив оновлення свого мобільного застосунку. Фактично змінився лише дизайн головного екрану, усі внутрішні меню залишились без змін. Також розділено рахунки фізичних осіб та ФОП. 

Відтепер перемикання між картками відбувається за допомогою свайпів вліво. Під карткою тепер відображається лише остання операція. Для перегляду всієї історії необхідно натиснути на останню транзакцію або зробити свайп вправо.

А замість усіх операцій за карткою на головному екрані відображається інформація про використані кошти згідно з лімітами НБУ та віджети: курс валют, служба підтримки, поширені запитання, виписки та довідки, умови й тарифи картки.

Оновлення застосунку Monobank
Оновлення застосунку Monobank

У правому верхньому куті користувачі можуть переглянути статистикою за надходженнями та витратами: загальну суму надходжень та витрат за місяць, кількість витрат на перекази, продукти й супермаркети, таксі.

Також у правому куті можна налаштовувати скіни для свого аватара та переглядати відкриті нагороди.

ФОП-клієнти можуть перейти до своїх рахунків, натиснувши на своє зображення у лівому верхньому куті.

Усі інші розділи – “Кредити”, “Накопичення”, “Кешбек” та “Ще” лишились без змін.

Новий дизайн доступний лише після оновлення застосунку (оновити для Android та iOS можна за посиланнями)

Однак після оновлення користувачі ще можуть повернутись до старої версії застосунку. Для цього необхідно перейти у розділ “Ще” та натиснути “Повернутись на старий дизайн”.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: