fbpx
КОШТ

Як повернути посвідчення водія після закінчення терміну позбавлення права керування

Для поновлення посвідчення водія після завершення покарання водіям необхідно пройти позачерговий медичний огляд. Після цього потрібно скласти теоретичний і практичний іспит у сервісному центрі МВС.

У разі наявності двох і більше категорій іспит складається з вищої категорії. Після успішного екзамену водію видадуть посвідчення на 2 роки.

Вилучений документ зберігається в сервісному центрі МВС за місцем проживання. Проте під час дії воєнного стану та протягом 3 місяців із дня його скасування водійські права повертає уповноважений працівник будь-якого сервісного центру МВС.

До речі, під час обміну або відновлення прав можна уникнути пластикового посвідчення й легально користуватися лише електронною версією.

Однак, якщо в особи забрали перше посвідчення, яке видається на 2 роки, то його не повернуть. Після правопорушення поновити право керування транспортним засобом можна лише після проходження теоретичної та практичної перепідготовки в автошколі.

Зверніть увагу, що з 1 серпня 2024 року водіям видаватимуть водійське посвідчення та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу нового зразка.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Поділитися новиною: