fbpx
КОШТ

Приватним компаніям дозволили виготовляти автомобільні номери

Міністерство внутрішніх справ України врегулювало можливість виготовлення номерних знаків приватними компаніями. Після отримання дозволу вони зможуть виготовляти номерні знаки на вибір особи з окремими буквено-цифровими комбінаціями із суфіксами ОА, ОВ, ОС, ОЕ, ОН, ОІ, ОК, ОМ, UB, UC, AG, AJ, DB, NA.

Формально демонополізація ринку регулюється Постановою Кабміну із затвердженням порядку виготовлення і обліку автомобільних номерів та наказом МВС із змінами у вимоги до номерних номерів.

Як отримати дозвіл на виготовлення автомобільних номерів

Для отримання дозволу претенденти мають надіслати пакет документів поштою (Головний сервісний центр МВС, 04085 м. Київ, вул. Лук’янівська 62) або на електронну адресу ([email protected]).

Відповідь сервісний центр надасть протягом 5 робочих днів. Деталі можна дізнатися на сайті сервісного центру МВС.

Необхідні документи:

  • копія документа, що підтверджує право власності/користування приміщеннями або земельними ділянками, на яких розташовані такі приміщення, у яких здійснюватиметься виготовлення та/або видача номерних знаків (крім випадків, коли право власності на відповідний об’єкт нерухомого майна зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно)
  • копії документів про відповідність робочого місця користувача електронного реєстру вимогам законодавства, у тому числі у сфері технічного захисту інформації в інформаційно-комунікаційних системах (для отримання персонального логіна та пароля доступу відповідальної особи до електронного реєстру)
  • кольорові фото виготовлених суб’єктом господарювання зразків номерних знаків (лицьовий та зворотний бік) кожного типу номерних знаків, які виготовлятимуться субєктом господарювання
  • копію розпорядчого документа про призначення відповідальної особи (за необхідності).

Станом на сьогодні такі дозволи не видали жодній комерційній компанії.

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: