fbpx
КОШТ

Як отримати знижку 50% на автобуси Львівщини: інструкція

Власники карток Visa можуть отримати знижку у розмірі 50% на проїзд приміських та міжміських автобусах Львівської області у разі безконтактної оплати у транспорті. Пропозиція діє до 29 лютого 2024 року.

Нагадаємо, що раніше пасажири могли отримати знижку у розмірі 20% на поїздки.

У грудні 2023 року в приміських та міжміських автобусах Львівщини запрацював е-квиток за системою «check-in – сheсk-out». Пасажирам необхідно прикласти до валідатора фізичну або цифрову банківську картку під час посадки та висадки. Система автоматично підраховує кількість зупинок та знімає відповідну суму після завершення поїздки.

Водночас можна оплачувати проїзд готівкою, вартість якої не відрізняється від е-квитка. Але знижка 50% поширюється лише для електронного квитка.

Обмежень у дистанції та кілометражі для нарахування знижки немає. Для участі в акції необхідно:

  • прикласти банківську картку Visa (фізичну або цифрову, збережену в Google Pay/Apple Pay на телефоні чи смартгодиннику з функцією NFC) до валідатора;
  • при виході знову прикласти картку до валідатора, зафіксувавши таким чином кінець поїздки.

Система автоматично обрахує відстань та кількість зупинок, що проїхав пасажир. З картки буде знято відповідну суму коштів з урахуванням 50% знижки.

У разі відсутності повторного прикладання картки під час виходу з транспорту система зніме з банківського рахунку суму, еквівалентну проїзду до кінцевої зупинки.

Важливо: протягом однієї поїзди тією ж банківською карткою (чи пристроєм з функцією NFC) можна оплатити проїзд лише за одного пасажира. Тобто оплатити проїзд ще комусь (дитині, другу тощо) не можна.

У разі необхідності отримати інформацію про перевізника та маршрут, перегляду історії проїзду, часу та місця посадки/висадки чи фіскального чека пасажири можуть завантажити застосунок SmartTicket City (Android | iOS) та/або зареєструватись та увійти в особистий кабінет на сайті.


Читайте також:

Поділитися новиною: