fbpx
КОШТ

Як доїхати до Львова, якщо немає прямих квитків

У сезон пікових перевезень пасажири часто стикаються з дефіцитом квитків до Львова. У такому випадку, можна скористатися менш популярними потягами західного напрямку. Далі у тексті розглянемо деякі варіанти доїзду залізницею у Львів , якщо немає квитків на прямі поїзди.

Як доїхати з Одеси до Львова

Якщо немає квитків на прямий поїзд Одеса-Львів, можна скористатися поїздом №78 Одеса-Ковель, який курсує по непарних датах. Там завжди залишається близько сотні вільних місць. Ціна квитків – від 295 гривень у вагони плацкарт та від 360 гривень у вагони купе.

Потяг курсує через Роздільну, Подільськ, Слобідку, Кодиму, Рудницю, Крижопіль, Вапнярку, Ярошенка, Жмеринку, Вінницю, Калинівку, Козятин, Бердичів, Чуднів, Полонне, Шепетівку, Славуту, Кривин, Острог.

Цим поїздом можна доїхати до станції Здолбунів і пересісти на регіональний поїзд №804 Рівне-Львів. Ціна квитків – від 145 гривень. Час очікування на пересадку 45 хв. Поїздка до Львова займе 2,5 години.

Квитки, гарячі знижки та поради. Телеграм-канал для подорожуючих
Підписатися

Як доїхати до Львова із Запоріжжя та Дніпра

Якщо немає прямих квитків на потяг до Львова, можна скористатися поїздом №88 Запоріжжя-Ковель, що курсує по парних датах. Ціна квитків у вагони плацкарт – від 240 гривень, у вагони купе – від 385 гривень.

Потяг курсує через Синельниково-1, Дніпро, Кам’янське, Верхівцеве, П’ятихатки, Олександрію, Знам’янку, станцію імені Тараса Шевченка (місто Сміла), Цвітково, Городище, Корсунь, Миронівку, Білу-Церкву, Козятин, Бердичів, Чуднів, Полонне, Шепетівку, Славуту, Кривин, Острог, Здолбунів, Рівне, Ківерці, Луцьк, Рожище.

Їхати потрібно до Рівного або Луцька. Далі – продовжити подорож можна автобусом. Автовокзал у Луцьку розташований біля залізничного вокзалу. У Рівному до автовокзалу прямує тролейбус №3.

Ціна квитків на автобус Рівне-Львів від 350 гривень, на автобус Луцьк-Львів – від 250 гривень.

Як шукати квитки на потяги Укрзалізниці з пересадкою – читайте детальніше за посиланням.

Також, нагадаємо, що у вересні та жовтні зміняться графіки потягів до Польщі.


Читайте також:

Поділитися новиною: