fbpx
КОШТ

Знижку 50% на автобуси Львівщини продовжили до кінця квітня

Власники карток Visa можуть отримати знижку у розмірі 50% на проїзд приміських та міжміських автобусах Львівської області у разі безконтактної оплати у транспорті. Термін дії акції продовжили до 30 квітня 2024 року.

У приміських та міжміських автобусах Львівщини працює е-квиток за системою «check-in – сheсk-out». Пасажирам необхідно прикласти до валідатора фізичну або цифрову банківську картку під час посадки та висадки. Система автоматично підраховує кількість зупинок та знімає відповідну суму після завершення поїздки.

Водночас можна оплачувати проїзд готівкою, вартість якої не відрізняється від е-квитка. Але знижка 50% поширюється лише для електронного квитка.

Обмежень у дистанції та кілометражі для нарахування знижки немає. Для участі в акції необхідно:

  • прикласти банківську картку Visa (фізичну або цифрову, збережену в Google Pay/Apple Pay на телефоні чи смартгодиннику з функцією NFC) до валідатора;
  • при виході знову прикласти картку до валідатора, зафіксувавши таким чином кінець поїздки.

Система автоматично обрахує відстань та кількість зупинок, що проїхав пасажир. З картки буде знято відповідну суму коштів з урахуванням 50% знижки.

У разі відсутності повторного прикладання картки під час виходу з транспорту система зніме з банківського рахунку суму, еквівалентну проїзду до кінцевої зупинки.

Важливо: протягом однієї поїздки тією ж банківською карткою (чи пристроєм з функцією NFC) можна оплатити проїзд лише за одного пасажира. Тобто оплатити проїзд ще комусь (дитині, другу тощо) не можна.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: