Грошова допомога для українських медиків, які проживають в Польщі

Лікарі можуть отримати до 1500 злотих на місяць на оренду та рахунки за житло від проєкту MedMobilityPoland та Фонду “Свобода і Демократія”. Допомога видається протягом трьох місяців і закінчується в жовтні 2022 року.

Отримати гроші можуть лікарі, медсестри та медичні рятівники з України, які проживають в Польщі та мають рахунок у польському банку.

Які документи треба для подачі:

Як оформити допомогу:

  • Підготуйте заяву та документи. На документах-копіях напишіть “Dokument jest zgodny z oryginałem” та ім’я з прізвищем, як у закордонному паспорті
  • Все це надішліть на адресу Фонду:

Fundacja Wolność i Demokracja

MedMobilityPoland

Al. Jerozolimskie 30 lok. 14,

00-024 Warszawa

Сповіщення про те, що ви отримаєте допомогу, буде на вашій електронній пошті або телефоні.

Для отримання підтримки на другий та третій місяці треба надати:

  • Довідку з медзакладу, де почав працювати медик. Ця довідка має охоплювати період, протягом якого людина хоче отримати допомогу на оплату житла на другий та третій місяці.

Або ж отримати підтвердження від спеціаліста проєкту про те, що ви активно шукаєте роботу. Доступно лише у Поморському, Вармінсько-Мазурському, Куявсько-Поморському воєводствах.

  • підтвердження платежів за другий та третій місяці. Розмір оплат повинен відповідати договору оренди.

Отримати допомогу з приводу оформлення можна з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00 через пошту rekrutacja@medmobilitypoland.com  або за номером гярячої лінії +48 22 427 65 60.


Читати далі:

Для українців з’явилась платформа з основною інформацією про життя в Польщі