fbpx
КОШТ

Як доїхати на море у Польщі: детальна інструкція

Курортні міста у Польщі розташовані на півночі країни, біля Балтійського моря. Найпопулярніші з них Гданськ, Гдиня, Сопот, Устка, Колобжег, Владиславово. Як дістатися до популярних курортних міст Польщі на узбережжі Балтійського моря – далі у тексті.

Як доїхати до міста Гданськ?

Місто Гданськ – популярний курорт, на відстані Варшави 340 кілометрів від Варшави. Популярні пляжі Brzezno i Stogi знаходяться на окраїні Гданська. Також у місті є санаторії та оздоровчі центри.

Гданськ має розвинене залізничне сполучення з багатьма польськими містами. До Гданська можна доїхати прямим потягами Інтерсіті з Варшави, Щецина, Лодзі, Кракова, Любліна, Вроцлава. Квитки на потяги – за посиланням. За лінком розповідаємо як придбати квиток на потяг у Польщі.

Вартість залізничного квитка з Варшави до Гданська залежатиме від класу потяга. Поїздами категорії ІС можна доїхати за 95-100 злотих (у злотий – приблизно 9 гривень). В той час, як квитки у потяги категорії EIP коштують від 250 злотих.

З Перемишля до Гданська можна доїхати потягом Інтерсіті з 40-хвилинною пересадкою у Жешуві. Ціна квитків від 140 злотих.

Також, до Гданська можна доїхати автобусами перевізника FlixBus з Варшави, Кракова, Лодзі, Любліна та інших міст. Перевірити розклад автобусів можна за посиланням. Також за лінком читайте про автобусне сполучення Польщі

Ціни квитків на автобуси перевізника FlixBus між Варшавою та Гданськом – 90-110 злотих. З Перемишля до Гданська можна доїхати автобусом з пересадкою у Варшаві. Загальна сума квитків – 165 злотих.

Також, від залізничного вокзалу Гданська кожні 15-20 хвилин курсують приміські потяги до інших курортних міст – Гдині і Сопота. Вартість одноразового квитка – 7,40 злотих. Перевірити розклад та придбати квитки можна за посиланням

Як доїхати до міста Устки?

Місто Устка знаходиться на відстані 485 кілометрів від Варшави. Окрім відпочинку на морі, в Устці можна оздоровитися мінеральними водами та лікувальними грязями.

З Варшави до Устки курсує сезонний потяг «Słoneczny», який також проходить через інші курортні міста – Гданськ, Сопот та Гдиню. Ціна повного квитка на потяг Варшава – Устка – 75 злотих. 

Також до Устки курсують потяги Інтерсіті з Катовіце, Вроцлава та Познані. Повний розклад потягів до станції Устка – за посиланням

До Устки курсують прямі автобуси FlixBus з Варшави та Гданська. Перевірити розклад автобусів можна за посиланням. Квитки на автобус Варшава-Устка – від 100 злотих.

Щоб доїхати з Перемишля до Устки як залізницею так і автобусом, потрібно робити пересадку у Вроцлаві. Загальна сума квитків складе близько 200 злотих.

Як доїхати до міста Колобжег?

Місто Колобжег знаходиться на відстані 680 кілометрів від Варшави. Колобжег особливий лікувальним повітрям, яке насичене йодом. Також у Колобжегу є великі піщані пляжі та просторі лісові зони.

До Колобжега курсують потяги Інтерсіті з Варшави, Кракова, Вроцлава, а також регіональний потяг із Щецина. Повний розклад потягів до станції Колобжег – за посиланням. Вартість квитка на потяг Варшава-Колобжег – від 300 злотих.

Також до міста Колобжег курсують прямі автобуси FlixBus з Варшави, Гданська та Щецина. Перевірити розклад автобусів можна за посиланням. Квитки на автобус Варшава-Колобжег – від 115 злотих.

Щоб доїхати з Перемишля до Колобжега залізницею чи автобусом потрібно робити 40-хвилинну пересадку у Кракові. Загальна ціна квитків – 200-250 злотих.

Квитки, гарячі знижки та поради. Телеграм-канал для подорожуючих
Підписатися

Як доїхати до міста Хель?

Місто Хель знаходиться на Хельській косі біля Балтійського моря. Відстань від Варшави – 500 кілометрів.  Хель має один з найтепліших кліматів серед усіх польських курортів. Також тут розвинений велотуризм та екстремальні види спорту.

З Варшави до Хеля курсує сезонний потяг EIC 1540/1541 «Jantar», який також проходить через інші курортні міста – Гданськ, Сопот, Гдиню, Владиславово та Юрату. Ціна квитків на потяг Варшава-Хель від 160 злотих. 

Також між Хелем та Гдинею кожну 1-2 години курсують потяги первізника Polregio. Ціна одноразового квитка – 17,85 злотих. Перевірити розклад та придбати квитки можна за посиланням

З Перемишля до міста Хель можна доїхати лише залізницею, з пересадкою у Варшаві на потяг «Jantar». Загальна ціна квитків – від 300 злотих.


Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино

Читайте також:

Поділитися новиною: