fbpx
КОШТ

Вишиванки в сучасному стилі: топ 15 українських брендів

Українська культура зароджувалась та розвивалась століттями, разом з нею розвивався і національний одяг – вінки, плахти, корсетки, намиста, вишивані сорочки, вишиванки, холошви та багато іншого. Попри всі спроби, Радянському Союзу не вдалось нав’язати українцям сміховинні й примітивні образи в атласних шароварах та блузах з маками. Детальніше про нав’язування шароварщини українцям читайте за посиланням. Тож сучасні українські бренди продовжують відтворювати справжні традиції та етнос української нації у своїх роботах. У цьому переліку ми розповімо про топ українських брендів сучасного традиційного одягу, який підійде на свята та для повсякденного життя.

Від чого залежить ціна на вишиванку?

Українські бренди виготовляють дизайнерський одяг та хенд-мейд. У першому випадку вишитий одяг коштуватиме дорожче, тому що над його створенням працював відомий дизайнер з власним стилем. Якщо ж бренд самостійно виготовляє тканину, створює дизайн та відшиває вироби, то собівартість готової вишиванки буде нижчою. А нижча собівартість впливає на загальну вартість. Також ціна вишиванки залежить від розміру, нашивок, стилю вишивання, тканини та складності дизайну.

Наприклад: сорочка з вишивкою машинної роботи коштуватиме набагато дешевше ніж вишиванка ручної роботи. Та ж історія і з матеріалом – натуральна лляна тканина коштуватиме дорожче ніж бавовняна чи синтетика. Велике значення має й стиль вишивання. Одяг вишитий хрестиком, бісером, гладдю, плетінкою чи мережкою коштуватиме по різному. Це пов’язано з вартістю матеріалів, складністю вишивання та дизайну.

Вишиванки 2KOLYORY

Бренд “2KOLYORY” виготовляє сучасний одяг з вишивкою для жінок, чоловіків й дітей. У каталозі також є парні та сімейні вишиванки розраховані на свята, весілля та просто на кожен день. Для жінок бренд пропонує вишиті сукні, спідниці, блузки, кардигани, пальта і звісно ж вишиванки. Для чоловіків бренд пропонує вишиті сорочки та вишиванки. За бажання можна обрати додаткові аксесуари до свого образу. Наприклад: намисто, віночки, гребінці, корсети, пояси та багато цікавого.

Жіноча вишиванка коштуватиме від 2300 грн. Будь-яка чоловіча вишиванка коштуватиме 2800 грн.

“2KOLYORY” вишиванки

Вишиванки Foberini

Бренд “Foberini” відтворює старовинні традиції у сучасному дизайні. Вся продукція виготовляється вручну, подеколи на це йдуть тижні. У каталозі представлені повсякденний вишитий одяг (сорочки, сукні, вишиванки, піжами, штани, шорти, спідниці та інше) й одяг для особливих випадків ( ювелірний одяг, business edition, для пляжу, відпочинку, весілля, вінчання та інше). Ювелірний одяг від “Foberini” представляє собою сукні й блузи, котрі розшиті перлами.

Жіноча вишиванка коштуватиме від 7700 грн, а чоловіча – від 7500 грн.

“Foberini” вишиванки та вишитий одяг

Вишиванки Etnodim

Бренд “Etnodim” створює дизайнерський одяг в українському етнічному стилі. У каталозі бренд пропонує одяг для жінок, чоловіків та дітей. “Etnodim” також пропонує конструктор вишиванки, який дозволить покупцеві самостійно створити вишиванку використовуючи нитки, трафарети та базову блузу з набору.

Жіноча вишиванка коштуватиме від 3200 грн, а чоловіча – від 3800 грн.

“Etnodim”вишитий одяг та вишиванки

Вишиванки Птаха

Бренд “Птаха” створює повсякденні вишиванки для жінок. У каталозі представлені жіночі сукні та блузи. Більшість з них розрахована на будь-який типаж та фігуру. Одні з особливостей “Птаха” – велике різноманіття кольорів та фасонів. Також, у каталозі можна знайти бюджетну колекцію – 20 позицій вартістю до 1500 грн.

Жіноча вишиванка коштуватиме від 790, а сукня – 1690 грн.

Вишиванки Вільні люди

“Вільні люди” – майстерня з виготовлення одягу з використанням традиційної української вишивки. У каталозі розміщенні вишиті плаття, жіночі та чоловічі вишиванки. На сайті можна знайти вишиванки з півнями, бджолами, волошками, кукурудзою, зайчиками та багатьма іншими цікавими візерунками.

Жіноча вишиванка коштуватиме від 2950 грн, а чоловіча – від 2350 грн.

Вишиванки Anna Marchuk

Українська дизайнерка Анна Марчук створила окремий магазин з усіма своїми колекціями вишитого одягу. У каталозі розмiщуються не лише вишиванки та сукні, а й взуття, гаманці, рюкзаки, сумки, краватки й навіть закладки для книг. Роботи Анни вирізняються серед подібних своєю незвичністю та яскравими кольорами. Брендові речі “Anna Marchuk” тяжко назвати одягом на кожен день, проте вони підійдуть для свят, тематичних вечірок, вінчань та весіль.

Жіноча вишиванка коштуватиме від 2200 грн, а чоловіча – від 2400 грн.

“Anna Marchuk” вишитий одяг

 Вишиванки Edelvika

Бренд “Edelvika” існує з 1994 року та досі продовжує створювати вишитий одяг. Одна з особливостей бренду – самостійне виготовлення тканин. Над створенням дизайну для одягу працюють не лише дизайнери, а й художники та конструктори. В каталозі розміщується вишитий одяг для жінок, чоловіків та дітей. Також, окремо можна придбати тканини та вишиті товари для дому. “Edelvika” пропонує своїм покупцям великий вибір товару починаючи від вишиванок та плахт, і закінчуючи серветками та тарілками.

Жіноча вишиванка коштуватиме від 1099 грн, а чоловіча – від 1299 грн.

“Edelvika” вишитий одяг та вишиванки

Вишиванки Синій льон

Бренд “Синій льон” створює одяг вишитий різноманітними українськими техніками. Клієнти можуть обрати речі вишиті хрестиком, гладдю, плетінкою, мережкою та іншими способами. У каталозі представлені жіночі, чоловічі, дитячі та весільні колекції. Зокрема вишиванки та сукні. Також, “Синій льон” створює ексклюзивні сукні на замовлення з будь-яким видом та дизайном вишивки.

Жіноча вишиванка коштуватиме від 2500 грн, а чоловіча – від 2200 грн.

 Вишиванки Hoyra

Бренд “Hoyra” створює осучаснений та традиційний вишитий одяг для чоловіків, жінок та дітей. В каталозі розміщені не лише вишиті сорочки, а й діловий одяг, пальта, кардигани, кімоно, топи шалі та багато іншого. Бренд надає можливість вносити правки у візерунок і таким чином створювати свою унікальну річ. Також “Hoyra” має в асортименті одяг різноманітних кольорів – білий, чорний, синій, червоний, блакитний, темно-синій та навіть жовтий.

Жіноча вишиванка коштуватиме від 3600 грн, а чоловіча – від 4500 грн.

“Hoyra” вишиванки

Вишиванки Giorgio & Журавель 

Бренд “Giorgio & Журавель” – створює традиційний вишитий одяг для жінок, чоловіків і дітей. В каталозі представлені вишиванки, пальта, сукні, сарафани, аксесуари, постільна білизна та домашній текстиль. Бренд пропонує безліч кольорів та візерунків – від оранжевих соняшників до різнокольорових великодніх писанок. Також, у “Giorgio & Журавель” продаються вишиті рушники, серветки та доріжки на стіл.

Жіноча вишиванка коштуватиме від 600 грн, а чоловіча – від 1160 грн.

“Giorgio & Журавель” вишитий одяг

Вишиванки Chernikova

“Chernikova” – бренд дизайнерського одягу Любові Чернікової. Дизайнерка пропонує речі для створення складних образів наповнених змістом та підтекстом. В каталозі представлено 22 колекції одягу з вишивкою для жінок та чоловіків – сукні, сорочки, пальта та керсетки. Бренд створює святкові вишиті речі, які є поєднанням сучасного та традиційного. За бажання, ви можете створити індивідуальну річ за своїми мірками та з власним дизайном.

Жіноча блуза коштуватиме від 3200 грн, а чоловіча – від 3600 грн.

“Chernikova” вишитий одяг та вишиванки

Вишиванки Lelitka

Бренд “Lelitka” створює осучаснений традиційний український одяг для жінок. В каталозі представлені блузи, вишиванки, костюми, сукні, жилетки та туніки для жінок будь-якого типажу. Бренд пропонує велику кількість кольорів – від бежевого до лазурового. Також, “Lelitka” виготовляє речі вишиті бісером, хрестиком та решетилівкою (“білим по білому”). У каталозі розміщенний святковий, весільний, діловий та повсякденний одяг.

Жіноча вишиванка коштуватиме від 1950, а сукня – 2800 грн.

“Lelitka” вишитий одяг для жінок

 Вишиванки Калина

Бренд “Калина” створює вишитий одяг з різними нашивками, малюнками та великою кількістю кольорів. “Калина” пропонує покупцям жіночі, чоловічі, парні та сімейні речі. Зокрема вишиті сорочки, плаття, спідниці, блузи та рушники. Також, в каталозі можна знайти лляні сорочки без вишивки. На сайті розміщено чимало одягу різних кольорів та розмірів, проте покупці також можуть створити індивідуальне замовлення. 

Жіноча та чоловіча вишита сорочка коштуватимуть від 1450 грн.

Вишиванки March11

Бренд “March11” створює дизайнерський вишитий одяг для жінок по всьому світові. В каталозі розміщені блузи, короткі та довгі сукні. Одяг цього бренду підійде для будь-якої фігури від XS до XXL. “March11” створює як повсякденні, так і святкові колекції.

Жіноча вишиванка коштуватиме від 14360, а сукня – 18230 грн.

“March11” вишиті сукні та блузи

Вишиванки Kod

Бренд “Kod” виготовляє вишиваний одяг з візерунками колосків, квіті, листя, пташок та маків, а також огляд вишитий геометричними фігурами. Особливість “Kod” – вишиті комбінезони та сукні з широкими рукавами. Бренд створює вишиванки пудрового, білого, чорного, червоного, зеленого, синього, фіолетового та інших кольорів.

Ціна від 1800 грн.


Читайте також:

Поділитися новиною: