fbpx
КОШТ

UNITED24 запустили гру у Minecraft для збору коштів на відбудову школи

UNITED24 запустив гру на базі Minecraft під назвою Minesalt, яка пропонує віртуальне дослідження копалень Соледара в Донецькій області, місця найбільшого солевидобутку у Європі.

Метою гри є збір 1 млн 150 тис. доларів на відновлення дитячої гімназії в Дніпропетровщині, постраждалої від російської ракетної атаки у 2022 році.

Безпосередньо в грі головним завданням є за якомога коротший час зібрати усі кристали солі, а у кінці гри пройти квіз на основі побаченого.

Гра Minesalt
Гра Minesalt

У віртуальних шахтах Соледара гравців супроводжуватимуть персонажі амбасадорів UNITED24: Міша Колінз, Олександр Усик, Олександр Зінченко та інші. Для отримання цих персонажів необхідно знайти їх у грі та задонатити.

Після закінчення проєкту на 24 гравців з найвищим результатом чекатимуть призи.

  • 1 – 3 місця: XBox Series та пачки солі “Міць. Українська кам’яна” з підписом Володимира Зеленського;
  • 4 – 5 місця: пачки солі “Міць. Українська кам’яна” з підписом Володимира Зеленського;
  • 6 – 13 місця: пачки солі з підписами амбасадорів UNITED24;
  • 14 – 19 місця: Twitch gift card на 100 доларів;
  • 20 – 24 місця: Twitсh gift card на 50 доларів.

Окрім участі в грі, деякі з призів також можна отримати просто задонативши на відбудову Великокостромської гімназії. Зробити це можна за посиланням безпосередньо у грі або ж на сторінці проєкту на сайті UNITED 24.

Під’єднатися до Minesalt можна за допомогою офіційної версії Minecraft 1.20.1., натиснувши на кнопку Multiplayer. Далі треба приєднатися до сервера mc.minesalt.net (відеоінструкція для підключення).

Проходити гру можна необмежену кількість разів.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: