fbpx
КОШТ

Unex Bank збільшив термін розстрочки за карткою Мед

Власники картки Мед від Unex Bank можуть оформити розстрочку на 14 місяців. Зазвичай максимальна розстрочка складає 12 місяців. Акція триває до 8 березня 2024 року.

Розстрочка — це спосіб купівлі, під час якої покупець сплачує товар рівними щомісячними платежами (а не всю суму одразу).

Картка Мед дозволяє купувати товари й послуги у партнерів банку в розстрочку з фактично нульовою відсотковою ставкою.  Комісію за кредит сплачує магазин. 

До магазинів-партнерів належать понад 2000 магазини, зокрема Rozetka, Novus, Uklon, Socar, EKO Market, Fozzy, Аптека АНЦ та інші (повний перелік). Розраховуватись карткою в інших магазинах не можна.

Максимальна сума розстрочки складає 100 тисяч грн, мінімальна — 1 тисячу грн. Оплата частинами автоматично застосовується на усі покупки й банк самостійно розраховує загальний щомісячний платіж.

У разі відсутності користувачі можуть оформити картку Мед онлайн за декілька кроків. Для відкриття картки необхідно завантажувати окремий застосунок “Мед. Картка розстрочки”, у застосунку Unex Bank послуга недоступна.


Читайте також:

Поділитися новиною: