fbpx
КОШТ

Укрзалізниця поновлює роботу пунктів незламності на вокзалах

На 96 залізничних вокзалах по всій Україні почали роботу пункти незламності. Зокрема, такі пункти вже працюють у Херсоні, Миколаєві, Краматорську, Слов’янську, Києві, Львові та інших населених пунктах.

У пунктах незламності пасажири можуть зігрітися, підзарядити свої гаджети, а також скористатися інтернетом, підключення до якого здійснюється через Starlink. Крім того, усі пункти забезпечені резервним електроживленням. Користування всіма послугами пунктів незламності безкоштовне.

Також до населених пунктів, де це буде потрібно, готовий виїхати Food train – автономний поїзд-кухня, який здатен виробляти понад 10 тисяч порцій їжі на день. Food train чергуватиме у найскладніших прифронтових районах України.

Поїзд складається з 6 вагонів під локомотивом: 

  • генераторний вагон і заправна станція для автономної роботи;
  • вагон-холодильник з морозильною камерою для зберігання продуктів, вагон з холодною кухнею для попередньої обробки продуктів; 
  • вагон з гарячою кухнею для приготування фінальних страв;
  •  вагон для персоналу поїзда з душем і пральною машиною;
  • багажний вагон на 27 тисяч літрів води з фільтраційною та насосною станціями.
Укрхалізниця: вагон-кухня
Один з вагонів потягу-кухні Укрзалізниці

Food Train може працювати автономно 5-7 днів, а обладнання поїзда дозволяє готувати повноцінні страви: супи, каші, салати, мʼясо та інше. Спеціальні термобокси, встановлені всередині поїзда, дозволяють транспортувати готові ланчбокси з їжею від поїзда-кухні до кінцевого споживача.

Також нагадаємо, що у потягах та на вокзалах Укрзалізниці почали роботу інкогніто-охоронці.

Квитки, гарячі знижки та поради. Телеграм-канал для подорожуючих
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: