fbpx
КОШТ

Як скасувати підписку на застосунки iPhone і повернути списані гроші — інструкція

У разі видалення застосунку в iPhone з активною платною підпискою остання може залишатися, якщо її не відключити вручну. Як скасувати підписку чи повернути помилкову списані гроші за небажану підписку — далі покрокова інструкція.

За наявності платної підписки й спроби видалити такий застосунок система пропонує залишити підписку, або ж скасувати її окремо одразу в налаштуваннях. Тут же можна скасувати підписку пізніше в будь-який момент чи скасувати безкоштовний пробний період застосунку, аби гроші після його завершення не знімалися з картки.

Інструкція скасування підписки на iPhone

  • Відкрити налаштування на пристрої та натиснути на ім’я користувача зверху екрану
  • У меню “Підписки” обрати серед переліку необхідний застосунок
  • Натиснути “Відмінити підписку” чи “Скасувати безкоштовний пробний період”.

Опція “Відмінити підписку” наявна у випадку вже списання раніше грошей за сервіс, а “Скасувати безкоштовний пробний період” – під час тестування застосунку перші дні. Скасувати пробний період можна одразу після його активації — надалі застосунком можна буде користуватися лише цей тестовий період і система надалі не списуватиме гроші з користувача.

Як відмінити підписку на застосунки iPhone iOS

Інструкція повернення грошей за підписку на iPhone

Гроші можна повернути за випадкове продовження підписки. Оптимальний термін подання запиту на повернення коштів до тижня з моменту  списання грошей з рахунку. Запит розглядається протягом 24-48 годин. У випадку схвалення запиту гроші повернуться на рахунок, з якого було списання.

При надсиланні запиту потрібно переконатися, що гроші вже було списано і підписка являється дієвою. Якщо платіж перебуває на розгляді, запит повернення буде недоступний. Його можна буде подати повторно, коли платіж пройде. 

Компанія Apple залишає за собою право призупиняти або скасовувати виконання платежів або відхиляти запити на повернення коштів у разі виявлення ознак шахрайства, зловживання, неправомірної або будь-якої іншої маніпулятивної поведінки, що дає підстави для подання компанією Apple відповідного позову.

Алгоритм подання запиту на повернення грошей:

  • Перейти на вебсайт reportaproblem.apple.com та авторизуватися за допомогою свого Apple ID та пароля.
  • У графі “Мені потрібно” обрати “Запросити повернення коштів”
  • У графі “Надайте додаткову інформацію” виберіть варіант відповіді “Продовження підписки (підписок) вийшло випадково”.
  • Вибрати сервіс, за який взялася плата.

Для перевірки запиту потрібно на тому ж сайті reportaproblem.apple.com у графі “Мені потрібно” обрати “Перевірити статус запитів” і далі “Очікування”. Цей параметр не відображатиметься за відсутності незавершених запитів на повернення коштів.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: