fbpx
КОШТ

У Варшаві продовжили дію єдиного проїзного квитка Mazobilet

У Варшаві та Мазовії (історичний регіон навколо Варшави) продовжили до 30 грудня 2024 року дію вікендового квитка Mazobilet. З цим квитком можна подорожувати у вихідні на всіх видах транспорту Варшави та в межах агломерації довкола.

Ціна квитка залишається незмінною – 49 злотих для однієї особи та 99 злотих для групи до 5 осіб.

Квиток можна придбати у квиткових автоматах, на залізничних станціях в касах Koleje Mazowieckie, а також через мобільний застосунок Koleje Mazowieckie (AndroidiOS).

Mazobilet діє кожні вихідні з 19:00 п’ятниці до 8:00 понеділка. Пасажири, які придбали Mazobilet можуть подорожувати регіональними потягами Koleje Mazowieckie у Варшаві та Мазовецькому воєводстві, Варшавською приміською залізницею та автобусами від станції Модлін до аеропорту Модлін, а також громадським транспортом Варшави (автобуси, трамваї, метро) у першій та другій квиткових зонах:

  • зона 1 – це центр міста та його найближчі околиці, включаючи райони Praga, Bemowo, Bielany, Mokotow, Ochota, Ursus, Ursynow та Wola.
  • зона 2 – це віддалені райони міста, які знаходяться за межами першої зони, включаючи райони Wilanow, Rembertow, Wawer та Zoliborz.

Детальніше про громадський транспорт Варшави – за посиланням.

Квитки, знижки та поради. Telegram-канал про подорожі
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: