fbpx
У Facebook масово рекламують сервіс пасивного доходу від Mobobank і Дубілета. Це шахрайство

У Facebook користувачі почали помічати низку різновидів реклами нового сервісу для пасивного заробітку від Monobank. В рекламі використовують фото співзасновника банку Дмитра Дубілета. Втім, реклама не має жодного відношення ні до Monobank  ні до Дубілета і переводить користувачів на шахрайські сайти.

Чому це шахрайство?

Посилання в рекламі ведуть на сайт зі детальною статтею про новий сервіс. При цьому стаття розміщена на сайті, створеному під стиль телеканалу “Інтер”. Втім, домен сайту не має жодного відношення до телеканалу. Більше того, це єдина стаття на цьому сайті і всі посилання на ньому (в тому числі Інтершкола) ведуть на сторінку безпосередньо вже нового сервісу для пасивного заробітку. При цьому, як текст про сервіс на сайті, начебто, телеканалу Інтер так і сам офіційний сайт нового сервісу розміщені за однією адресою: “stableprofit3. monster”.

До всього зауважимо, Mobobank дійсно працює над запуском сервісу для інвестицій. Втім, у січні має лише початися публічне тестування. Йдеться про придбання акцій міжнародних компаній. В цьому випадку не може йти мова про гарантований дохід, як обіцяють на шахрайському сервісі. До всього, Дмитро Дубілет офіційно покинув роботу над Mobobank після переходу в 2019 році на роботу в Кабінет міністрів і навіть після звільнення займається іншими дотичними проєктами, однак не Mobobank.