fbpx
КОШТ

Цифрова транспортна картка для киян: умови та інструкція

Цифрова транспортна картка в застосунку Київ.Цифровий дозволяє оплачувати поїздки в громадському транспорті за допомогою Apple чи Google Pay. Як і для звичайної фізичної картки діє правило: чим більша кількість поїздок, тим більша знижка на них. Також, для цифрової картки можна придбати проїзний на весь місяць. 

Цифрова транспортна картка діє в тролейбусах, автобусах, трамваях і на фунікулері. Втім вона не діє в метро через безконтактну оплату. 

Вартість перших 100 тисяч цифрових карток становитиме 1 гривню замість 40 гривень. А також в подарунок до картки покупець отримає 5 безоплатних поїздок. Безоплатні поїздки можна отримати до 4 листопада 2023 року лише для власників Mastercard. Перевірити чи залишились ще цифрові картки можна в застосунку Київ.Цифровий.

Для придбання картки потрібно: завантажити або відкрити застосунок Київ.Цифровий (Android чи iOS) та на головному екрані обрати розділ “Транспортна картка”. Після сплатити вартість картки за допомогою Apple чи Google Pay. 

Цифрова транспортна картка буде працювати лише з того аккаунту, з якого її придбали. 

Вона автоматично прив’яжеться до банківської картки за допомогою якої здійснювалась оплата. Поїздки будуть списуватися з транспортної картки. Після закінчення поїздок буде зніматися стандартна оплата вже з банківської картки.

Цифрова транспортна картка як придбати

Для оплати цифровою карткою в метро – потрібно створити QR-квиток та відсканувати. Для створення QR-квитка натисніть на цифрову картку в застосунку Київ.Цифровий (Android чи iOS) та виберіть функцію “Створити QR-квиток”. 

Цифрова транспортна картка як створити поїздку

Читайте також:

Поділитися новиною: