fbpx
КОШТ

Trust Wallet: огляд криптовалютного гаманця

Trust Wallet – офіційний гаманець Binance, один з найпопулярніших сервісів для збереження криптовалюти на рівні з Metamask. Він підтримує найпопулярніші монети у різних мережах, в тому числі і Bitcoin, Binance Smart Chain, Solana, Doge і т.п., а також NFT. Докладніше читайте у матеріалі. 


Криптовалютні гаманці: ключова інформація для початківців


Реєстрація у Trust Wallet

Trust Wallet має мобільний застосунок (Android | iOS), а віднедавна запустилося тестове розширення для браузера. 

Реєстрація в гаманці проходить за класичним алгоритмом. Обираєте “Створіть новий гаманець”, погоджуєтеся з умовами. Потім створюєте пароль для входу з поточного пристрою. 

Зберігаєте секретну фразу для відновлення гаманця (seed-фразу). Вона надає повний доступ до гаманця, тому її заборонено будь-кому передавати. 

У гаманець також можна додавати акаунти, створені не у Trust Wallet, а, наприклад, у Metamask. Ваші активи відобразяться у гаманці Trust Wallet і ви зможете вільно ними керувати. 

Переказ криптовалюти у Trust Wallet

Для виведення криптовалюти обираєте потрібну та натискаєте “Send”. Після цього вставляєте адресу гаманця отримувача та підтверджуєте. Для одержання коштів після натискання “Receive” необхідно скопіювати адресу з гаманця та надіслати відправнику або він має просканувати QR-код. 

Мережа відправника та отримувача має збігатися. Мережа адреси в Trust Wallet зазвичай відмічається поряд з назвою монети. Надсилати монети між мережами іншому користувачу напряму неможливо. Тобто не можна надіслати USDT з мережі Ethereum в мережу Solana – вони будуть втрачені і їх неможливо повернути. 

Зверніть увагу, що для переказу коштів необхідно заплатити комісію. Залежить вона від навантаженості мережі.

Також на Trust Wallet можна вільно переказувати кошти з Binance та Coinbase за декілька кліків. Для цього потрібно обрати необхідну криптовалюту, натиснути “Отримати” та “Deposit from exchange”.  Обираєте суму та підтверджуєте. 

Якщо необхідної криптовалюти на рахунку Binance немає, то біржа автоматично конвертує доступну в потрібну вам. Комісія дорівнює комісії Binance.

Купівля криптовати в Trust Wallet

Гаманець дозволяє напряму купувати криптовалюту з біржі Binance, а також користуватися Binance P2P прямо з застосунку гаманця. Окрім цього доступний ряд сторонніх обмінників. Такий спосіб підійде користувачам, які не мають акаунта на біржі або не хочуть надавати свої дані. Мінімальна сума купівлі криптовалюти в обмінниках починається від 50 доларів. 

Спосіб купівлі через Binance не відрізняється від класичного придбання, однак кошти одразу находять на гаманець Trust Wallet. Детальніше про способи купівля криптовалюти розповідали у цьому матеріалі.

Підключення до сайтів

Для співпраці зі сторонніми сервісами, такими як децентралізовані біржі чи ігри, що працюють на основі криптовалюти за допомогою гаманця необхідно підключити його до потрібного сайту. 

Найпростіший спосіб підключення Trust Wallet до сайтів – через розширення для браузера. Натискаєте “Connect Wallet” та обираєте “Trust Wallet”. Але зверніть увагу, що наразі розширення Trust Wallet конфліктує з розширенням Metamask. Під час підключення одного гаманця може підключатися інший.

Користувачі мобільного застосунку можуть скористатися підключенням через QR-код. Для цього при підключенні на сайті необхідно обрати “WalletConnect”. Після цього у мобільному застосунку у розділі “Settings” потрібно натиснути “WalletConnect” – “New Connection” та просканувати код на екрані ноутбуку.

Для доступу з телефону потрібно скористатися вбудованим  у мобільний застосунок браузером. Під’єднатися до сайту зі стороннього мобільного браузера неможливо.

Стейкінг криптовалют в Trust Wallet

Trust Wallet дозволяє класти криптовалюту на аналог депозиту – стейкінг. Наразі доступно 10 криптовалют з річною ставкою від 3.32% для BNB до 106.57% для EVMOS. 

Для стейкінгу необхідно обрати доступну криптовалюту і натиснути “Staking”. Після цього вказує суму депозиту та підписуєте транзакцію. 

Доступ до коштів вільний і їх можна вивести у будь-який момент. Відсоток нараховується подобово. 


Читайте також:

Поділитися новиною: