fbpx
КОШТ

Транспорт, житло, таксі: кращі застосунки і сервіси для подорожей Угорщиною

Де зручно шукати розклад на громадський транспорт Угорщини? Як придбати онлайн квитки на потяги чи автобуси? Через які сервіси замовити таксі та як орендувати житло, – розповідаємо далі у тексті.

Сервіси для громадського транспорту в Угорщині

MAV (Android, iOS) – застосунок національного залізничного перевізника Угорщини. У застосунку доступні квитки та розклад між найбільшими містами: Будапештом, Дебреценом, Сегедом, Дьором та іншими. 

У застосунку можна придбати як окремі квитки, так і оформити проїзні абонементи на потрібні маршрути. Також доступна функція відстежування потягів в режимі реального часу.

Як придбати квиток на потяг в Угорщині

BudapestGO (Android, iOS) – застосунок міського транспорту Будапешта. Завдяки цьому сервісу можна швидко придбати різні види квитків на транспорт Будапешта (як разові, так і проїзні картки). Також доступні функції прокладання маршрутів та відстежування прибуття транспорту в режимі реального часу.

Окрім того, у застосунку можна придбати квитки також і на регіональні автобуси перевізника Volanbusz.

Застосунок громадського транспорту Будапешта

Moovit (Android, iOS) – популярний застосунок для відстежування громадського транспорту. Надає інформацію про міський транспорт найбільших міст Угорщини. У застосунку доступно планування маршруту з урахуванням актуальних затримок транспорту. Так само можна знайти детальний розклад для кожної лінії.

Транспорт Будапешта: розклад

Сервіси для оренди житла в Угорщині

Окрім глобальних сервісів з оренди житла, таких як Booking.com (Android, iOS) та Airbnb (Android, iOS),  в Угорщині житло можна шукати й через місцеві сервіси.

Ingatlan (Android, iOS) – провідний місцевий сервіс для пошуку житла. Доступна як короткострокова, так і довгострокова оренда. Пошук житла можна налаштувати відповідно до району міста, на інтерактивній карті. Пропозиції можна сортувати за ціною, площею житла та кількістю кімнат. Також кожне житло містить детальний опис та розташування на мапі.

Житло в Угорщині

Otpotthon.hu – сайт для пошуку, оренди та купівлі нерухомості на всій території Угорщині. Шукати житло можна за окремим фільтрами: територією, типом будівлі, ціною, площею тощо. 

Сервіси для оренди велосипедів та самокатів в Угорщині

Lime (Android, iOS) – застосунок для оренди електросамокатів, що працює у Будапешті. У застосунку можна швидко знайти найближчий самокат та доїхати до потрібного пункту призначення.

MOL Bubi (Android, iOS) – цілодобова служба обміну велосипедами, що доступна для всього Будапешта. Велосипед можна замовити для подорожі з пункту А до пункту В, або ж одразу оформити у застосунку місячний або річний абонемент.

Оренда велосипеда в Будапешті

Сервіси для оренди авто в Угорщині

Окрім міжнародних сервісів з оренди авто, в Угорщині доступні деякі місцеві сервіси:

Klass Wagen – локальний сайт для оренди авто в Будапешті. Під час пошуку потрібно обрати дату, час, місце отримання авто та висадки. Далі можна переглянути марки доступних автомобілів, їх детальні характеристики, ціну оренди.

Dryyve – ще один місцевий сайт для оренди авто в Будапешті. Забрати авто можна як в аеропорту, так і в центрі Будапешта. Під час пошуку можна обрати авто за ціною, кількістю місць, типом коробки передач тощо.

Оренда авто у Будапешті

Сервіси таксі в Угорщині

Bolt (Android, iOS) – в Угорщині не працює Uber, однак серед глобальних сервісів таксі доступний Bolt. Таксі Bolt працює у 7 найбільших містах Угорщини. У застосунку можна замовляти поїздки та розраховувати приблизний час очікування водія. 

Доступне попереднє бронювання таксі. Для цього потрібно ввести час та місце поїздки. Так само можна обирати авто та переглядати попередню ціну подорожі.

Taxi4 (Android, iOS) – місцева служба таксі, що працює у найбільших містах Угорщини. У застосунку можна відстежувати таксі в реальному часі, перевіряти ціни та тривалість поїздки, залишати відгук. Окрім того, під час замовлення можна навіть обрати радіостанцію, що звучатиме в авто та температуру у салоні.

Сервіси таксі у Будапешті

Főtaxi (Android, iOS) – застосунок  для замовлення таксі у Будапешті. Перед поїздкою можна розрахувати вартість поїздки завдяки калькулятору цін. Доступна також функція відстеження таксі в режимі реального часу.

Квитки, знижки та поради. Telegram-канал про подорожі
Підписатися

Сервіси для каршерингу в Угорщині

GreenGo (Android, iOS) – сервіс каршерингу у Будапешті електричними автомобілями Volkswagen Up. У застосунку можна замовити погодинну оренду авто. Застосунок також має окрему стоянку в аеропорту імені Ференца Ліста, тож автомобіль можна взяти одразу після прильоту, або залишити в аеропорту перед вильотом з міста.

MOL Limo (Android, iOS) – місцевий сервіс з каршерингу. Онлайн-карта застосунку показує всі доступні автомобілі. Пошук авто можна налаштувати за типом двигуна та коробки передач. Для кожного транспортного засобу доступна детальна статистика: номерний знак, пробіг, місце паркування, відстань до пасажира. 

Wigo (Android, iOS) – місцевий сервіс каршерингу у Будапешті та його передмісті. У застосунку доступна інтерактивна мара з можливістю відшукати найближчий автомобіль. Пошук авто можна налаштувати завдяки різноманітним фільтрам. Перед початком поїздки доступний перегляд вартості оренди.

Каршеринг у Будапешті

Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино


Читайте також:

Поділитися новиною: