Ми перевірили безліч застосунків для ведення обліку витрат та доходів і пропонуємо вам найкращі на наш погляд. Зручні у використанні, з візуально приємним дизайном та цікавими функціями. Переваги, недоліки та повний функціонал. У кінці додали список сервісів, що вироблені у РФ – радимо їх уникати.
Wallet
- Синхронізація з банком в преміумі (від 95 грн)
- Встановлення цілей та бюджету
- Безплатна синхронізація пристроїв
- Доступ з браузера
- Є українська
- Нагадування про внесення витрат
- Темна тема
Яскравий застосунок з безліччю безплатних інструментів. Виносить дані про витрати в окремий графік. Є вбудований калькулятор.
Сервісом можна користуватися як з мобільного застосунку, так і з вебверсії. Дозволяє безплатно синхронізувати пристрої. Є режим бюджету для встановлення ліміту на витрати та можливість встановлювати цілі накопичення. Останнє розраховує мінімальний платіж і місяць для досягнення цілі до терміну, що користувач сам встановлює. Можна додати всі бонусні картки прямо в застосунок за штрихкодом.
Також дає змогу під’єднати банківські застосунки для внесення транзакцій автоматично. Функція доступна з преміумпідпискою.
Преміум дозволяє створювати необмежену кількість рахунків, додає інструменти та розширені графіки і звіти. Підписка коштує 95 грн на місяць, 570 грн на рік або 860 одноразово.
1Money
- Візуалізація даних
- Режим бюджету
- Нагадування про внесення витрат
- Є українська
- Синхронізація у преміумі (від 14 грн)
- Експорт даних в CSV у преміумі
- Є реклама. Прибирається преміумом.
Базовий застосунок з інтуїтивно зрозумілим дизайном. Є змога групувати витрати по категоріях та виводити інформацію в кільцеву діаграму. Також можна ввімкнути режим бюджету для встановлення ліміту на витрати. Додавання витрат вручну класичним способом – кліком по потрібній категорії. Можна встановити нагадування для внесення витрат вчасно.
Стандартно додати можна 2 рахунки. Наприклад, для одної картки та готівки. Більше – лише у преміум версії. Крім цього преміум дозволяє синхронізувати ваші пристрої та експортувати дані в CVS. Підписка на місяць – 14 грн, назавжди – 300 грн.
Money Pro
- Приєднання до банківських застосунків (підписка GOLD)
- Внутрішній календар з нагадуваннями про сплату
- Платна базова версія для IOS
- Є українська
- Візуалізація даних
- Декстоп-версія (підписка PLUS/GOLD)
- Синхронізація пристроїв (підписка PLUS/GOLD)
У базовій версії доступне класичне сортування витрат за категоріями, перегляд транзакцій та аналіз за період. Для Android застосунок безкоштовний, для IOS – 45 грн. Більшість цікавих пропозицій доступне в преміумверсії. Вартість Plus підписки – 325 грн на рік, GOLD – 710 грн на рік.
Єдина відмінність та перевага підписки GOLD – можливість під’єднати застосунок до банківських додатків. Транзакції з картки автоматично перенесуться до Money Pro і не треба вносити дані про транзакції з картки самостійно.
Також застосунок пропонує:
- Аналіз витрат і доходів
- Велику кількість базових категорій та персоналізацію іконок
- Встановлення цілей: заощадити кошти, збільшити дохід, зменшити витрати, погасити борг. Все, окрім 1 доступне лише в підписці GOLD.
- Зміну тем в застосунку: в базовій версії 10, преміум додає ще 9.
- Перегляд графіків в AR-режимі (підписка PLUS/GOLD)
WimMoney
- Додавання витрат в ігровій формі
- Режим бюджету
- Візуалізація даних
- Є українська
- Синхронізація у преміумі (від 26 грн)
- Є реклама. Прибирається преміумом.
Застосунок з можливістю встановити як загальний бюджет, так і бюджет на категорії витрат. Можна додавати борги або мету (наприклад, накопичити на телефон). Також можна переглядати інформацію у звіті, графіку та кільцевій діаграмі.
Застосунком легко і цікаво керувати. Додавання витрат відбувається за допомогою перетягування категорії на рахунок, видалення транзакцій – свайпом вліво. Є вбудований калькулятор.
Преміум прибирає рекламу та додає інструменти для аналітики. Вартість преміуму – 26 грн на місяць, 190 грн на рік або 255 грн одноразово назавжди.
Monefy
- Базовий функціонал
- Синхронізація у преміумі (від 70 грн)
- Візуалізація даних
- Практично немає реклами
Найпростіший у використанні застосунок з поділом витрат на категорії. Має лише одну основну функцію – безпосередньо ведення обліку коштів. Легко додавати витрати та доходи – натискаєте на категорію та вписуєте суму. Є вбудований калькулятор. Має українську мову.
Застосунок об’єднує всю інформацію в кільцеву діаграму для загального порівняння витрат на ті чи інші категорії. Можна переглядати дані за день, тиждень, місяць чи інший період.
Застосунок має преміум версію. Базова ціна 1050 грн на рік. Втім, відразу пропонується величезна знижка і фактично вартість річної підписки стає 70 грн. Окрім нав’язливої пропозиції придбати під час входу, безплатна версія не відрізняється від преміуму.
Money Manager
- Візуалізація даних
- Темна тема
- Синхронізація у преміумі (220 грн)
- Є реклама. Прибирається преміумом.
Хороший дизайн та інтуїтивно зрозумілий функціонал. Сортування по категоріях. Можна вивести інформацію в діаграми та переглянути статистику. Є вбудований калькулятор. Доступна світла та темна теми.
З недоліків – набридлива реклама в застосунку. Відключити її можна оформивши підписку. Також преміум дозволяє керувати сервісом з вебверсії комп’ютера чи ноутбука. Вартість – 220 грн одноразово.
Money Lover
- Режим бюджету (для понад 1 категорії потрібен преміум)
- Можна вносити дані про борги
- Приєднання до PayPal
- Синхронізація у преміумі (від 85 грн)
- Є реклама. Прибирається преміумом.
- Перекладений українською, але з недоліками
Також сервіс дозволяє встановлювати певний бюджет на категорії витрат. Але для базової версії доступна всього одна категорія. Більше – після підключення преміуму. Він також забирає рекламу та дозволяє отримувати оновленням раніше. Після підключення можна також переносити дані застосунку в Excel та CVS.
Преміум коштує 85 грн на місяць, 495 грн на рік або 900 грн одноразово.
Застосунок можна під’єднати до PayPal. Транзакції вноситимуться автоматично. Також є змога вносити дані про борги: як те, що винні ви, та і те, що винні вам. Можна додатково створити окремий рахунок, наприклад, на відпочинок, щоб окремо контролювати ці витрати.
Застосунок перекладений українською, але не повністю. У деяких розділах можна знайти мікс з англійською та українською.
Російські сервіси для обліку коштів
Ось декілька сервісів в топі запитів, що були створені у Російській Федерації або пов’язані з нею. Радимо уникати їх, щоб не спонсорувати ворога.
- Дзен-мані (виробник: Zenmoney)
- CoinKeepeer (виробник: Disrapp LLC)
- Домашня бухгалтерія (виробник: Keepsoft)
- Трекер бюджету (виробник: Innim Mobile Exp)
- Мій бюджет (виробник: Innim Mobile Exp)
- Moneon (виробник: CleverPumpkin)
Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися
Читайте також: