Підприємці з агросфери можуть взяти участь у практичній навчальній програмі з підготовки бізнес-плану та необхідного пакету документів для звернення до інвесторів і банків з метою отримання фінансування. Навчальна програма для агробізнесу складатиметься з серії модулів та заходів, спрямованих на всебічну підготовку та підтримку учасників проєкту, а після навчання відбудеться пітчинг бізнес-проєктів, на якому 10 учасників отримають грошові гранти у розмірі 200000 грн кожен.
Дедлайн реєстрації – 1 червня 2024 року.
Проєкт для агробізнесу триватиме з травня до жовтня 2024 року.
Проєкт відкритий для підприємців, які вже мають мікро-, малий або середній бізнес в агросфері та суміжних сферах (фермерство, агротехнології, агротуризм, гастрономія та переробна сфера, органічна продукція тощо). До того ж проєкт стане корисним усім, хто хоче реалізувати ідею бізнесу в агросфері або суміжних «з нуля». Додатково вітається участь ветеранів, внутрішньо-переміщених осіб та учасників освітнього проєкту «Агрокебети».
Учасники проєкту отримають:
- безплатне навчання (онлайн) з підготовки бізнес-плану для звернення до банків щодо отримання фінансування, а також навчання з проєктного менеджменту, фінансів, маркетингу, мистецтва презентації та комунікації, яке допоможе розвинути вашу бізнес-ідею;
- участь у лекціях від експертів провідних agri-food компаній;
- менторську підтримку від спеціалістів компаній-партнерів освітнього проєкту «Агрокебети» та компаній-членів УКАБ;
- нетворкінг та долученість до спільноти проєкту «Агрокебети»;
- сертифікат.
Учасники програми також матимуть можливість взяти участь у конкурсі бізнес-ідей та чинних бізнесів, спрямованому на підтримку та розвиток мікро-, малих та середніх підприємств у сфері сільського господарства та суміжних галузях (агробізнесу).
Конкурс бізнес-проєктів стане другим етапом програми, де учасники зможуть продемонструвати свої знання та навички. Кращі 10 бізнес-проєктів будуть відібрані Експертною радою проєкту для отримання грошових грантів у розмірі 200000 грн кожен на реалізацію своєї бізнес-ідеї чи розвитку вже існуючого бізнесу. після успішного навчання на програмі та підготовки бізнес-планів під менторством експертів програми організатори допоможуть учасникам звернутися до банків для отримання фінансування.
Структура навчальної програми:
- Освітні модулі: Охоплюють такі теми, як: аналіз ринку, бізнес-планування,
- практики сталого сільського господарства, управління ланцюгами постачання, доступ до фінансування тощо;
- Наставництво: Учасники програми будуть об’єднані в команди з наставниками, які надаватимуть консультації та підтримку протягом всієї програми;
- Розробка техніко-економічного обґрунтування: Учасники розроблятимуть техніко-економічне обґрунтування для своїх агропродовольчих проєктів з можливістю отримати зворотний зв’язок та рекомендації від експертів;
- Відбір проєктів для отримання грантів: Експертною радою буде відібрано 10 перспективних проєктів, які отримають гранти для подальшого розвитку та реалізації;
- Доступ до фінансування: проєкти-переможці матимуть можливість податись на розгляд в Райффайзен Банк з метою фінансування.
Реєстрація на програму для агробізнесу доступна за лінком: Агрокебети. Рости своє.
Ознайомитися з усіма деталями проєкту для агробізнесу можна за цим лінком.
Будь-які додаткові запитання можна поставити, написавши на електронну адресу [email protected].
Організатори: Освітній проєкт «Агрокебети», асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та благодійний фонд «МХП-Громаді».
Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися
Читайте також: