fbpx
КОШТ

Безкоштовна освітньо-менторська програма для українських аграрних підприємств

Українські аграрні переробні підприємства, які прагнуть вийти на міжнародні ринки або вже експортують свою продукцію, можуть взяти участь в освітньо-менторській програмі. Програма міститиме лекції, воркшопи, презентації успішних кейсів від провідних українських фахівців та експертів, а також індивідуальну менторську підтримку команд учасників.

Дедлайн реєстрації – 14 травня 2024 року.

Освітня програма триватиме з травня до липня 2024 року. 

За результатами проходження програми та пітчингу проєктів кращі 3 команди будуть запрошені продовжити участь у 6-місячному індивідуальному експертному супроводі, який сприятиме виведенню продукту чи послуги підприємства на міжнародні ринки. 

Кожна команда отримає можливість обговорювати конкретні виклики свого бізнесу з зовнішніми експертами, яких команда організаторів буде залучати спеціально під потреби команд.

Хто може взяти участь в освітній програмі

Підприємства, власниками або керівниками яких є жінки, ветерани війни та члени їх сімей, люди з інвалідністю, ВПО, молодь до 29 років включно або люди старше 60 років. 

Бізнес має бути зареєстрованим та здійснювати свою діяльність в Україні протягом 1 року і більше. Важливо, щоб компанії не працювали із клієнтами з Росії чи Білорусі.

У підприємців мають бути продукти, що вже продаються на українському ринку та можуть бути експортовані за підсумками проходження акселераційної програми.

У підприємства має бути сформовану команду засновників та працівників, які інвестують в успішний розвиток проєкту, відкриті до наставництва та зацікавлені в розвитку своєї компанії (не менше 2 осіб).

Підприємці можуть приділяти участі у проєкті 3-4 годин на тиждень протягом 3-х місяців основної програми (лекції та робота над покращенням вашого бізнесу).

Можливості освітньої програми

Учасники безоплатної освітньої програми отримають:

  • 12 тематичних зустрічей, воркшопів, презентацій протягом трьох місяців навчання.
  • Розширення знань із питань інноваційних технологій в аграрному виробництві, побудови продажів та партнерств, можливостей для експорту та шляхів просування продукту.
  • До 20 годин індивідуального менторського супроводу та підтримки.
  • Знайомство з успішними українськими експортними бізнесами, потенційними інвесторами, грантодавцями, обмін досвідом з іншими учасниками/-цями програми та нетворкінг.
  • Огляд фінансових можливостей (гранти, програми, банківські позики та кредити) для бізнесів.
  • Можливість розробити дорожню карту з виходу на міжнародні ринки.

Серед учасників журі обере 3 команди, які підуть далі працювати над експортною стратегією та практичними кроками під індивідуальним експертним супроводом. Кожна команда отримує до 50 годин консультацій протягом 6 місяців.

Реєстрація на освітня програма доступна за лінком: UA AgroGlobal Accelerator.

Ознайомитися з усіма деталями програми для аграріїв можна за цим лінком

Будь-які додаткові запитання можна поставити, написавши на електронну адресу [email protected]. Контактна особа – Тетяна Левківська, менеджерка проєкту. 

Організатори: реалізація UA AgroGlobal Accelerator стала можливою завдяки Агенції інновацій Center42 та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у межах Програми з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується Chemonics International.

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: