ChatGPT є одним із найпопулярніших чат-ботів. Однак штучний інтелект Claude від американської компанії Anthropic за багатьма критеріями має кращі показники. Тому далі розглянемо кілька переваг Claude над ChatGPT.
Довші відповіді
Claude дає довші та більш детальні відповіді порівняно з ChatGPT. Також він надає більш розгорнуті пояснення та аналізи. ChatGPT зазвичай прагне бути лаконічним і стислим у своїх відповідях.
Також дуже суттєвою є різниця у максимальній кількості символів у відповідях: Claude може генерувати відповідь до 75 тисяч слів, тоді як ChatGPT – лише до 24 тисяч слів.
Контекст
Calude краще розуміє контекст розмови та адаптується до мовлення користувача. Також можна використовувати будь-який сленг – чатбот усе зрозуміє та надасть правильну відповідь.
Однак, на відміну від ChatGPT, Claude не має доступу до інтернету. Тому не може, наприклад, аналізувати контент за посиланням.
Креативність
Багато користувачів зазначають, що Claude є більш “креативним”. Він пропонує кращі ідеї для творів, картин, створює кращі вірші тощо.
Звісно, креативність – справа суб’єктивна. Тому пропонуємо порівняти результат відповідей обох чатботів за одним і тим же запитом: “Напиши вірш про медіа Кошт”.
Швидкість
Claude обробляє значний обсяг даних швидше. Наприклад, PDF-файл з методичними рекомендаціями до магістерської роботи ChatGPT проаналізував за 50 секунд, Claude – за 30 секунд.
Платна версія Claude: варто чи ні
Claude пропонує платний тариф Claude Pro вартістю $20 (822 грн) на місяць. Однак він суттєво не відрізняється від безоплатної версії.
Відмінним є ліміт знаків. Тобто у разі відсутності потреби аналізувати довгі тексти чи великі файли достатньо буде і звичайної безоплатної версії Claude.
Також Claude Pro дає змогу створювати проєкти. Наприклад, можна створити проєкт для якогось предмета і в ньому будуть чати на різні питання лише щодо цього предмета.
Нагадаємо, штучний інтелект допомагає людям полегшити їхні робочі завдання та автоматизувати багато процесів. У цій добірці пропонуємо ТОП-3 корисних ШІ, які полегшать робочу рутину.
Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино
Читайте також: