fbpx
КОШТ

Прощавай, хаос у блокнотах: ТОП-3 інструменти для роботи з конспектами

Під час роботи з великим обсягом інформації запам’ятати її та структурувати для подальшого повторення можна за допомогою конспектів.

Відтак далі пропонуємо ТОП-3 інструменти для полегшення роботи з конспектами, які стануть у пригоді студентам як студентам чи школярам, так і дорослим, які хочуть швидко планувати робочі зустрічі та свій день.

Microsoft OneNote

Особистий цифровий блокнот. Дає змогу вести текстові нотатки, записувати аудіо, прикріплювати зображення або малювати на сторінці.

Створені сторінки може упорядковувати в розділи, переміщати їх на вкладці та здійснювати пошук за словами. Також можна ділитися нотатками з іншими користувачами.

Застосунок є безоплатним. Є преміум підписка, яка дає змогу створювати анімацію з намальованих картинок, додавати джерела до нотаток та вирішувати математичні завдання. Ці функції доступні після придбання загальної підписки на Microsoft 365 вартістю $6,99 (290 грн) на місяць.

Для початку роботи з Microsoft OneNote (Android | iOS | вебверсія) необхідно створити або увійти через свій Microsoft-акаунт.

Microsoft OneNote
Microsoft OneNote

Evernote

Дає змогу зберігати текстові замітки, аудіофайли, зображення та навіть скани документів. Також можна зберігати вебсторінки для подальшої роботи з ними.

Можна створювати блоки для окремого предмета чи теми. Пізніше знайти потрібний файл можна за допомогою тегів.

Застосунок пропонує безоплатний пробний 7-денний період. Далі вартість становитиме $6,99 (290 грн) на місяць.

Для роботи з Evernote (Android | iOS | вебверсія) необхідно зареєструватися за допомогою Google або Apple.

Evernote
Evernote

Конспект з YouTube-відео

Проаналізувати будь-яке відео на YouTube та отримати найважливіші тези можна за допомогою ШІ Unstuckstudy. Таким чином можна швидко отримати безоплатний конспект з лекцій, подкастів тощо.

Підсумовувати таким чином можна відео будь-якою мовою, навіть українською. ШІ створить конспект англійською, однак його можна перекласти за допомогою вбудованої функції перекладу в Google Chrome.

Для використання необхідно авторизуватись в Unstuckstudy за допомогою Google-акаунта. Далі перед посиланням ролика на YouTube необхідно ввести “study.new/” та натиснути “Create a study note”.

Unstuckstudy
Unstuckstudy

Нагадаємо, отримати аналіз, переказ великого PDF-файлу чи відповіді на запитання щодо змісту можна безоплатно за допомогою чат-боту ChatGPT.

Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино


Читайте також:

Поділитися новиною: