fbpx
КОШТ

єВідновлення: інструкції отримання грошей на ремонт пошкодженого житла

Від 10 травня в “Дії” можна отримати допомогу на відновлення зруйнованого Росією житла. Тож далі читайте що потрібно для отримання допомоги “єВідновлення”, як її отримати та хто може це зробити.

Умови та правила отримання допомоги “єВідновлення”

Розмір допомоги за один пошкоджений об’єкт не може перевищувати 200 тисяч гривень. Суму компенсації визначає спеціальна комісія, яка проводить огляд житла та оцінку пошкоджень. Виплата нараховується на спеціальну картку “єВідновлення”, яку можна отримати в одному з банків партнерів вказаних нижче. Витратити гроші слід протягом 12 місяців, інакше вся сума або залишок повернеться в державний бюджет. Їх можна витратити лише на ремонтні роботи або придбання будівельних матеріалів в чітко визначених магазинах.

Хто може отримати допомогу за програмою єВідновлення

Отримати допомогу можуть власники житла, яке піддається ремонту та було пошкоджене після 24 лютого 2022. У тих випадках, якщо власник житла вже провів ремонт за власні гроші – відшкодування за цією програмою не надається. Якщо ж будинок зруйнований повністю або знаходиться на окупованій території/в зоні активних бойових дій, то допомогу “єВідновлення” отримати також не вийде. Першочергове право на огляд пошкоджень, мають наступні пріоритетні групи:

  • учасники бойових дій;
  • люди з інвалідністю внаслідок війни;
  • ветерани війни;
  • члени сімей загиблих військових;
  • багатодітні родини;
  • люди з інвалідністю 1 та 2 групи.

Читай КОШТ у Telegram: оперативно про курс, кешбек, важливі правила Підписатися

Як подати заявку на “єВідновлення” онлайн 

  1. Перед поданням заявки відкрийте спеціальну картку “єВідновлення” в одному з банків-партнерів (взазані нижче).
  1. Подайте повідомлення про пошкодження майна в застосунку “Дія” (iOS чи Android) або через веб-сайт
  1. Перейдіть у розділ “Послуги” та оберіть “єВідновлення”.
  1. Подайте повідомлення про зруйноване житло або, якщо вже подали повідомлення, заповніть заяву про виплату. Під час заповнення необхідно вказати: чи робився вже ремонт, пільгову категорію (якщо є), контактні дані та рахунок для виплати.
  1. Дія автоматично сформує заяву. Після формування відправте її на обробку натиснувши кнопку “надіслати”.
  1. Якщо у житла є співвласники, вони мають надати згоду. Після заповнення заявки сформується розділ “Згода співвласників”. Натисніть кнопку “Надіслати запит” (розміщується під ПІБ співвласника) та поділіться з ним посиланням або QR-кодом, щоб співвласник міг поставити свій електронний підпис.
  1. Очікуйте дзвінка комісії місцевої влади для огляду майна і встановлення суми допомоги. Після рішення комісії надійде повідомлення в застосунок Дія про зарахування чи не зарахування допомоги. Гроші надійдуть автоматично на картку єВідновлення.

На які картки можна отримати допомогу “єВідновлення”

Для отримання картки “єВідновлення” необхідно завантажити застосунок обраного банку, додати туди свої документи та слідувати інструкціям банку для отримання картки. До банків-партнерів програми “єВідновлення” належать:

  • Monobank. Надає 5% кешбеку за використання грошей з картки;
  • ПриватБанк. Надає 15% кешбеку за використання грошей з картки;
  • Sense Bank. Надає 1% кешбеку за використання грошей з картки; 
  • ПУМБ.Надає 2% кешбеку та 500 грн бонусів за використання грошей з картки;
  • АБанк. Надає 2% кешбеку за використання грошей з картки на покупки в Епіцентр.
Умови та правила отримання допомоги єВідновлення

Читайте також:

Поділитися новиною: