fbpx
КОШТ

My lifecell: поповнення рахунку без комісії, реєстрація eSIM та інші переваги застосунку

Розповідаємо про застосунок My lifecell, який дозволяє контролювати витрати та сім-пакет, поповнювати рахунок без комісій, змінювати тариф, переказувати кошти, дивитися баланс та PIN/PUK-коди тощо.

Пропозиції My lifecell

My lifecell (Google Play | App Store) – це система самообслуговування для користувачів мобільного оператора lifecell, яка допомагає переглядати інформацію про стан мобільного номера, основний та бонусний баланси, залишок хвилин, смс, обсягу мобільного інтернету та повністю контролювати сім-картку.

Також застосунок націлений на інформування абонентів про різноманітні програми лояльності, бонусний кешбек, акції від оператора та основні відомості номера. Окрім цього, у ньому зможете отримати всю необхідну інформацію про стан вашого пакету послуг та поповнити баланс власного чи іншого мобільного рахунку. 

Користуватися застосунком можуть усі абоненти lifecell із будь-яким тарифним планом. Для авторизації в програмі мобільний оператор запросить у вас актуальний номер телефону. 

Важливо: якщо ви скористалися послугою MNP (перехід до іншого оператора зв’язку зі збереженням номера), спершу виберіть бажаний тариф lifecell та проплатіть його, щоб отримати доступ до роботи зі своєю сім-карткою через застосунок. Якщо тариф попередньо проплачений, авторизація для вас не відрізнятиметься від інших абонентів life. 

Поповнення рахунку в My lifecell

Натисніть на кнопку Баланси – Поповнити. Після вказання суми оплатіть в застосунку банківською карткою або Google/Apple Pay. Аналогічно можна проводити операцію з номерами інших операторів. Жодної комісії на власний чи інший рахунок застосунок не бере.

Поповнення рахунку, а також одноразова оплата будь-якої з послуг обмежена лімітом у 2500 грн.

My lifecell поповнення рахунку
Опція Поповнення рахунку в застосунку

Управління номером у My lifecell

На головній сторінці є меню Послуги. У ньому ви можете підключити для себе, незалежно від поточного тарифу, додаткові послуги оператора. За них потрібно сплачувати окремо одноразово чи багаторазово, залежно від типу послуги. Хоча знижок у розділі ви не знайдете, це радше збірка допоміжних опцій для вашого тарифу. 

Наприклад, є варіації щодо роботи з вашим номером у розділі Дії з номером: Заборона визначення номера (на день/місяць), Визначник прихованого номера (30 днів), Додаткові гроші (тиждень), Управління пакетом послуг (ваш тариф деактивується на визначений термін).

Серед топ-послуг також є Тарифні підписки на півроку та рік, Роумінг онлайн із додатковими ГБ, цифрові сім-картки та ГБ інтернету по Україні. 

Дозамовлення додаткових послуг у My lifecell

Досить зручна функція застосунку – перезамовлення місячного пакету послуг. Миттєве перепідключення до пакету доступне в меню Баланси – Перезамовити. Якщо у вас недостатньо на рахунку, додаток надасть вам можливість відразу ж сплатити за пакет, або автоматично спише потрібну безкомісійну оплату з вашого рахунку. 

До того ж, перезамовити тариф у My lifecell можна не лише собі, але й іншому абоненту. Для цього скористайтесь алгоритмом за фото нижче.

 My lifecell перезамовити тариф іншому абоненту
Послуга Перезамовити тариф іншому абоненту в My lifecell

Історія витрат у My lifecell

Історію власних транзакцій можна переглянути в розділі Платежі, а використання послуг lifecell зі свого тарифного плану – в розділі Витрати. Обидва розділи доступні на головному меню відразу під Балансами (натисніть на іконку людини у лівому нижньому куті). 

Там же для вас доступні деталі вашого тарифу в розділі Мій тариф та можливість змінити його чи створити власний.

Оплата послуг для іншого абонента в My lifecell

У меню Мобільна турбота доступні розділи:

 • Тарифна підписка (з вашого мобільного рахунку можете замовити іншому абоненту lifecell 6 або 12 пакетів послуг); 
 • Передзвони мені (коли потрібно терміново подзвонити, але на рахунку немає коштів);
 • Попросити про поповнення (смс-повідомлення для будь-якого із ваших контактів);
 • Замовити послугу іншому абоненту (Інтернет, Дзвінки, Цифрові послуги – Музика та Відео, Міжнародні послуги – Роумінг, SMS).

Замовлення eSIM у My lifecell

Однією з корисних послуг My lifecell також є функція Купити eSIM (цифрова сім-картка). На вибір вам буде представлено два способи: сімка з бонусними балами та особливим номером, який ви самі можете створити за 100-150 грн, та картка без бонусів із випадковим номером за 25 грн. Отримати будь-яку eSim зможете на емейл, який вкажете під час реєстрації. Комісій для її отримання в застосунку немає.

My lifecell замовлення есім
Приклад замовлення цифрової сім-картки в додатку My lifecell

Акції, подарунки та привілеї у My lifecell

У спеціальному розділі Мої винагороди можна знайти додаткові переваги від мобільного оператора: знижки, надлишкові обсяги послуг — хвилини, гігабайти, смс, акції та персональні пропозиції. У розділі також доступна функція перегляду своїх подарунків у розділі Історія, на яку можете натиснути у правому верхньому куті. 

Зокрема, нині раз на 10 діб ви можете взяти участь у спеціальній акції Shake&Win, в якій гарантовано отримаєте якийсь подарунок, як-от, додаткові ГБ інтернету, хвилини дзвінків на інші оператори, смс чи безкоштовні пакети послуг. Ця акція доступна для кожного зареєстрованого абонента 5 разів. Про всі виграші ви дізнаватиметеся протягом кількох секунд за допомогою смс від lifecell. 

Втім, це не єдина акція, яка проходить у додатку, адже раз на кілька місяців вони змінюються, тож, після Shake&Win оператор підготує новий актуальний подарунковий фонд.  

Крім акційних пропозицій, у розділі винагород можна знайти також і програми лояльності (натисніть на розділ Привілеї):

 • Lifecell Platinum – учасники отримують більше знижок та пропозицій від партнерів;
 • Lifecell Campus  – програма для студентів, яка надає знижки на онлайн-курси (Coursera, IT-Go, АнтиШкола тощо), страхування та безкоштовний інтернет-трафік для навчання;
 • SIMagotchi /СІМагочі/ – бонусний кешбек до 6% від кожної операції в My lifecell, додаткові бонусні бали, які можна обміняти на подарунки чи поповнення балансу та пропозиції від партнерів за умови підключення послуги та вчасної сплати за ваш актуальний тариф;
 • Fishka – бонусна система балів, які можна обміняти на поповнення рахунку.  

Додаткові можливості в My lifecell

На головній сторінці ви можете легко побачити два цікавих меню: Послуги та Інтернет-магазин. 

Є можливість підключення побіжних пропозицій, зокрема, можна підписатися на контент-послугу “Розумники Edugames” для своєї дитини, яка дозволяє грати в навчальні ігри від оператора, отримати кілька тисяч інтерактивних дитячих завдань та безкоштовний інтернет-трафік. 

У меню Інтернет-магазин можна замовити:

 • Стартові пакети; 
 • Смартфони (від 14 Iphone та Samsung Galaxy Ultra до Xiaomi минулих років); 
 • Гаджети (від роутерів та модемів до смарт-годинників);
 • Цифрові сімки.

Замовлення оформляється як за будь-якого онлайн-шопінгу, а доставку можна оформити по Нові Пошті, Укрпошті чи до найближчого відділення магазинів lifecell.

Зв’язок з оператором lifecell

Застосунок пропонує вам можливі способи зв’язку з оператором та показує найближчий до вас сервісний центр у місті. Для цього просто натисніть на лампочку внизу головного меню й одразу побачите всю доступну інформацію. 

Якщо ж у вас є запитання до мобільного оператора lifecell щодо застосунку, сплати послуг чи перевірки тарифу, ви цілодобово можете звернутися за номерами:

 • 5433 – із мобільного lifecell;
 • 0 800 20 5433 – безкоштовно з різних номерів;
 • +38 063 5433 111 – у роумінгу.

Або написати в чат-бот @lifecellukraine_bot у Телеграм.


Читайте також:

Поділитися новиною: