fbpx
КОШТ

Як оплатити посилку Нової пошти у кредит

Оплатити замовлення Новою поштою можна у кредит та виплачувати вартість посилки протягом 12 місяців. Послуга доступна для будь-яких товарів від 1000 грн та дозволених для відправлення Новою поштою.

Сплачувати кредит потрібно щомісяця рівними частинами протягом року у будь-якій фінансовій установі, відділенні Нової пошти або застосунку NovaPay. Щомісячна комісія за кредит складає 2,5%, річний відсоток – 0,00001%. Загалом реальна річна процентна ставка складає 65,86%. Також кредит можна погасити достроково без додаткових комісій і доплат.

Для використання послуги необхідно здійснити замовлення з післяплатою. Також варто дізнатись свій кредитний ліміт. Зробити це можна у застосунку NovaPay (Android | iOS), Нової пошти (Android | iOS) або у відділені (адреси).

Як оформити посилку в кредит

Оформити посилку у кредит можна у відділенні пошти або у застосунку NovaPay. Важливо: клієнт повинен користуватися послугами Нової пошти протягом останніх 6 місяців.

У відділенні необхідно оглянути замовлення та повідомити оператора про бажання оформити посилку в кредит. Йому потрібно надати оригінал паспорта з пропискою та ідентифікаційним кодом (можна показати документи через Дію).

Далі через SMS-повідомлення прийде код із паролем для підписання документів у цифровому вигляді. Після цього можна забрати посилку та сплачувати кредит.

Для оформлення кредиту через застосунок NovaPay необхідно:

  • Обрати зі списку бажану посилку;
  • Підписати договір за допомогою пароля у SMS-повідомлення. Після цього надійде повідомлення про успішне оформлення кредиту;
  • Забрати посилку в Новій пошті та сплачувати кредит через NovaPay.

Вартість доставки та комісія за післяплат входять в суму кредиту.


Читайте також:

Поділитися новиною: