fbpx
КОШТ

Підтримка жінок: грант на створення вінницького консультаційного центру

Жіночі громадські організації мають можливість взяти участь у грантовому конкурсі. Переможці конкурсу отримають кошти для створення власного бізнес консультаційного центру для жінок, які прагнуть професійного зростання та розвитку. Максимальний розмір грантових коштів становить майже 2 млн грн.

Дедлайн подання заявок – 12 травня 2024 року

Термін реалізації проєкту – 12 місяців.

У межах конкурсу, організатор має намір надати фінансування вибраній місцевій жіночій організації для створення на її основі бізнес консультаційного центру. Цей центр буде спрямований на надання інформаційної та консультативної підтримки жінкам, які прагнуть професійного та економічного зростання. 

Зокрема, планується відкриття ресурсного центру для жінок, організація тренінгів та семінарів, а також надання консультацій із питань бізнесу, фінансового менеджменту, комп’ютерної освіти, лідерства та гендерної рівності, що сприятиме підвищенню конкурентоспроможності жінок на ринку праці та буде корисним для започаткування та розвитку власного бізнесу.

Фінансова підтримка передбачає покриття наступних витрат обраної організації на забезпечення реалізації запропонованої діяльності, наприклад:

 • кадрові ресурси (менеджер/ка проєкту, бухгалтер/ка) 
 • тренери/ки, спеціалісти/ки, консультанти/ки
 • експлуатаційні витрати (комунальні послуги, інтернет, мобільний зв’язок)
 • устаткування (комп’ютери, принтер та ін.)
 • витратні матеріали (канцелярія)
 • матеріали для проведення тренінгів та інші витрати.  

Розмір гранту буде визначено організатором, виходячи зі змісту проєкту та рівня організаційного розвитку заявника. Максимальний розмір грантових коштів – 1700000 грн.

Партнерів програми вибиратимуть за такими критеріями:

 • відповідність поданої анкети меті та пріоритетам даного оголошення 
 • організація має бути зареєстрованою відповідно до вимог чинного законодавства та мати чітку організаційну структуру, активних членів/кинь, співробітників/ць, волонтерів/ок, які здійснюють діяльність організації
 • здійснення громадської діяльності не менш ніж 2 роки
 • орієнтація діяльності громадської організації на підтримку економічного розвитку населення, зокрема жінок
 • попередній досвід організації у проведенні діяльності, аналогічної тій, що передбачена оголошенням
 • наявність чіткого плану здійснення діяльності бізнес консультаційного центру, розуміння орієнтовного охоплення можливих бенефіціарів/ок центру, орієнтовного бюджету
 • досвід широкого інформування громадськості про власну діяльність
 • демонстрація переконливого досвіду управління грантами.

Конкурс відбувається у 2 етапи. На 1 етапі організації мають подати заявку (Додаток 1), яка міститиме загальну інформацію про них. Зокрема, це дані організації, опис досвіду роботи, короткий перелік партнерів, короткий опис джерел фінансування та короткий опис організаційної структури організації.

Для участі в першому етапі конкурсу необхідно заповнити Додаток 1 та у форматі PDF надіслати на адресу: [email protected]. Тема листа: «Назва вашої організації. VINBAC. Центр Бізнес консультування».

На 2 етапі відібрані організації мають представити власну проєктну пропозицію, яка міститиме таку інформацію: опис мети та завдань центру, план роботи центру, опис очікуваних результатів проєкту, план взаємодії з зацікавленими сторонами, інноваційна складова проєкту, план моніторингу, бюджет проєкту.

Загальні вимоги до розподілення бюджету:

 • Програмні витрати мають становити мінімум 75% від загального бюджету.
 • Адміністративні витрати — не більше 25%.
 • Витрати на персонал — не більше 25% від загального бюджету. Наприклад, до програмних витрат належать тренери та консультанти, а до адміністративних — офісний персонал, який забезпечує операційну діяльність проєкту.

Ознайомитися з усіма деталями програми для жінок можна за цим лінком.

Будь-які додаткові запитання можна поставити, написавши на електронні адреси [email protected] та [email protected] або зателефонувавши за номерами 0636097213 або 0632133650.

Організатор: Французька гуманітарна організація Acted у межах Програми «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗШИРЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОК ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ» (SEED).

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: