Ощадбанк запустив новий застосунок, рейтинг якого відразу впав до 3,8 в Google Play

Ощадбанк запустив новий додаток “Мобільний Ощад”, який упродовж 2022 року повністю замінить застосунок “Ощад 24/7”. Його вже можна окремо завантажити на свій смартфон (Android  | iOS). Втім, протестувати його нам не вдалося – помилка серверу.

Новий мобільний застосунок розроблявся 2 роки. Він побудований на платформі Flutter, яка забезпечує швидкість впровадження змін, гнучкість системи та підвищує її продуктивність.

Ключова перевага нової розробки – зменшення кількості кліків для здійснення однієї транзакції з п’яти до одного.

В банку стверджують, що додаток матиме ще два релізи у 2022 році, але вже зараз за функціоналом задовольняє ключові потреби клієнта: у ньому представлено 95% найбільш популярних операцій.

Згідно інформації в Google Play, новий додаток вже встановила понад 5000 користувачів. В той же час, рейтинг в перший день після запуску становить 3,8 бали з 5 можливих. Оцінка побудована на відгуках 66 користувачів. До слова, старий застосунок має рейтинг 2,8.

Новому застосунку закидають відсутність можливості реєстрації нових клієнтів – тобто картку онлайн як в інших банках з електронною верифікацією отримати не можна. Дехто вказує на відсутність СМС для входу, відсутність можливості змінити пін-код та перевипустити картку, некоректне підключення інформування (за 7 грн по старих тарифах). Показаво, що на останнє у відповіді на відгук Ощад порадив звернутися в чат-бот, де це питання можна вирішити. А от випуск віртуальних карток та онлайн-верифікації в розробці.

Та головне, ми встановили новий застосунок та верифікувалися як клієнти Ощадбанку – але нам видало “Помилку в роботі сервера та порадили спробувати ще раз. На цю ж помилку вказував ще один користувач і поставив найнижчу оцінку.