fbpx
КОШТ

Open call для підприємиць: отримайте безоплатні консультації щодо вашого бізнесу

Жінки-підприємиці можуть податися на open call другого сезону програми «Менторська підтримка для підприємиць». Кожна учасниця отримає індивідуальні зустрічі з ментором, який спеціалізується у сфері, що відповідає її потребам.

Дедлайн реєстрації – 30 квітня 2024 року.

Консультації з досвідченими менторами допоможуть підприємицям знайти дієві рішення складних завдань та розв’язувати стратегічні питання для розвитку свого бізнесу.

Доступні консультації у таких сферах:

  • Маркетинг
  • Фінанси
  • Управління командою та найм
  • Робота з продуктом
  • Фандрейзинг для розвитку бізнесу
  • Стратегія бізнесу та бізнес-модель
  • Трансформація бізнесу та управління в період змін

Для участі в програмі жінка повинна мати чинний бізнес в Україні, який відповідає одному з наступних критеріїв: імпортоорієнтований, інноваційний або релокований.

Програма пропонує безоплатну участь за умови реєстрації та успішного проходження конкурсного відбору. Кількість місць обмежена.

Цікаво, що після першого сезону програми учасниці досягли значних результатів. Наприклад, власниця виноробного господарства завдяки модернізації виробництва змогла оптимізувати його та чітко визначити новий напрямок розвитку свого бізнесу. Власниця сироварні отримала грант у розмірі понад 100 тисяч гривень, який допомогла їй розширити виробництво. А власниця косметичного виробництва змогла подвоїти дохід від продажів і залучити 15 нових клієнтів.

Реєстрація на онлайн-програму доступна за лінком: Open call для підприємиць.

Результати відбору будуть відправлені на електронну пошту, вказану під час реєстрації.

Ознайомитися з усіма деталями open call можна за цим лінком.

Будь-які додаткові запитання можна поставити, написавши на електронну адресу [email protected] або зателефонувавши за номером +380 98 507 94 89. 

Організатор: Платформа освітніх і менторських можливостей “Спроможна”.

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: