Оновлення Sense SuperApp: Caméléon для всіх, а не лише для нових клієнтів

Альфа-банк дозволив відкриття кредитних карток Caméléon для всі своїх клієнтів. Місяць картка була лише опцією для нових клієнтів.

Опція стала доступна після оновлення мобільного застосунку Sense SuperApp від Альфа-банку.

Окрім цього, в додатку з’явилася можливість переглядати бонусний рахунок мобільного оператора “Київстар”. До всього, в додатку додасться інформаційний повідомлень: крім PUSH-сповіщень з пропозицією перевести покупку в розстрочку, ще з’явиться сповіщення в розділі “Продукти” (якщо вартість покупки перевищує 1500 гривень). А також можна буде побачити причину, з якої розстрочка не оформилась.

Нагадаємо, ключова особливість картки Caméléon – відсоткова ставка при оплаті карткою в магазинах в рахунок кредитних коштів є незмінно 0,01% на весь час користування кредитним лімітом. Але з умовою: для збереження такої відсоткової ставки необхідно щомісяця оплачувати мінімум 10% від суми кредитного ліміту. Тобто, при оплаті карткою за рахунок кредитних коштів на суму 10000 грн мінімальний щомісячний платіж в перший місяць становитиме 1000 грн, в другий місяць – 900 грн і так далі. А от максимальна сума кредитного ліміту лише 30000 грн.

Також картка приймає участь в програмі винагород Cash’U CLUB, за якою можна вибрати до 7 з 10 категорій з підвищеним кешбеком (до 1 000 грн на місяць). Окрім цього, для “Caméléon” доступний додатковий кешбек 0,5% за покупки через Apple/Google Pay. До всього, 1% кешбеку за поповнення картки в Sense з картки іншого банку (500 бонусів в місяць в системі Cash’U CLUB, які потім можна конвертувати в гривні).

До всього, за карткою доступні 2 рази на рік безкоштовні візити до бізнес-залів Lounge Key по всьому світі та безкоштовне пакування валіз в аеропорту “Бориспіль” двічі на рік; Ззижка на поїздки до/з аеропортів чи залізничних вокзалів із Bolt ( у Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Одесі та Харкові); страхування подорожей — компенсації за затримку/ скасування рейсу або втрату багажу.


Читайте детальніший огляд картки Caméléon за посиланням:

Оновлення в Sense SuperApp: нова кредитка з безкінечним пільговим періодом та кешбеком за поповнення