fbpx
Оновлення в Sense SuperApp: нова кредитка з безкінечним пільговим періодом та кешбеком за поповнення

“Альфа-банк” запустив безкоштовну картку рівня “Platinum” для нових клієнтів з безкінечним пільговим періодом, кешбеком за поповнення та бонусами для мандрівників.

Оформлення нової картки “Caméléon” вже доступно в додатку Sense SuperApp (Android та AppStore) і тільки для нових клієнтів, а для всіх інших – вже у вересні. Окрім цього, з’явилася можливість оформити безкоштовно кредитну картку “Red”, оскільки раніше оформити онлайн можна було лише платні дебетові пакети White, Black та Graphite. Ідентифікація нового клієнта через додаток “ДІЯ”, або ж відеозв’язок.

Як основні тарифи

Спочатку картка оформлюється цифрова і відразу можна безкоштовно замовити пластикову іменну безкоштовно.

Оформлення, обслуговування та безготівкове поповнення картки “Caméléon” безкоштовно. Зняття власних грошей в банкоматах до 30 тисяч в місяць по всьому світі не тарифікується, а далі 2% (мінімум 25 гривень). За рахунок кредитних коштів – 4% і мінімум 20 гривень. Не тарифікується також зняття власних коштів через POS-термінали в торгово-сервісній мережі.

Переказ за рахунок власних грошей в додатку Sense SuperApp не тарифікується. А от в системі інтернет-банкінгу “My Alfa-Bank” комісія складе 4% (мінімум 20 гривень) як для власних коштів, так і для кредитних.

На залишок власних коштів нараховується 5,5%.

Ключова особливість

Відсоткова ставка при оплаті карткою в магазинах в рахунок кредитних коштів незмінно 0,01% на весь час користування кредитним лімітом. Але з умовою: для збереження такої відсоткової ставки необхідно щомісяця оплачувати мінімум 10% від суми кредитного ліміту. Тобто, при оплаті карткою за рахунок кредитних коштів на суму 10000 грн мінімальний щомісячний платіж в перший місяць становитиме 1000 грн, в другий місяць – 900 грн і так далі. А от максимальна сума кредитного ліміту лише 30000 грн.

Кешбек

Картка приймає участь в програмі винагород Cash’U CLUB, за якою можна вибрати до 7 з 10 категорій з підвищеним кешбеком (до 1 000 грн на місяць). Окрім цього, для “Caméléon” доступний додатковий кешбек 0,5% за покупки через Apple/Google Pay. До всього, 1% кешбеку за поповнення картки в Sense з картки іншого банку (500 бонусів в місяць в системі Cash’U CLUB, які потім можна конвертувати в гривні).

Опції для подорожей

За карткою доступні 2 рази на рік безкоштовні візити до бізнес-залів Lounge Key по всьому світі та безкоштовне пакування валіз в аеропорту “Бориспіль” двічі на рік; Ззижка на поїздки до/з аеропортів чи залізничних вокзалів із Bolt ( у Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Одесі та Харкові); страхування подорожей — компенсації за затримку/ скасування рейсу або втрату багажу.

Враження

Очевидно, що “Альфа-банк” випустив ключового конкурента чорної картки від “Monobank”. Єдиний суттєвий недолік “Caméléon” – в низькому максимальному кредитному ліміті до 30 тисяч гривень, який значно більший в “Monobank”. Втім,  якщо клієнт полюбляє використовувати власні кошти, то розширені можливості кешбеку нівелюють цей недолік і “Caméléon” однозначно є кращою пропозицією від чорної картки “Monobank” Натомість, можна отримати ще й бонуси при подорожах за кордон – фактично, це ідеальна пропозиція для людей, які раз на рік літають за кордон у відпустку. Та зауважимо, для цих бонусів потрібно мати витратити за останній місяць по картці не менше 5000 гривень, чого не має в “Monobank”.