fbpx
КОШТ

Офіційний курс впритул наблизився до попереднього рекорду

Національний банк України на середу 3 квітня встановив офіційний курс гривні до долара на рівні 39,32 грн/$. Курс євро встановлено на рівні 42,28 грн/€.

Курс гривні до долара ослабився на 25 копійок, а до євро – на 14 копійок від курсів 2 квітня (39,07 грн/$ та 42,14 грн/€).

Середній курс купівлі долара в обмінниках становить 39,40 грн/$, продажу – 39,51 грн/$. Середній курс купівлі євро в обмінниках становить 42,76 грн/€, продажу – 42,94 грн/€. Рух в межах кількох копійок. Курс купівлі в продажу в обмінниках додав 5 копійок.

Слідкуйте за курсом гривні до долара і євро в усіх банках онлайн.

Нагадаємо, НБУ 27 березня встановив офіційний курс гривні до долара на рівні 39,34 грн/$. Курс євро – 42,69 грн/€. Обидва курси встановили чергові історичні рекорди.

Варто додати, що курс гривні до євро більшою мірою залежить від міжнародних ринків. Так, офіційний курс гривні до євро розраховується за так званими крос-курсами за формулою: курс євро до гривні = світовий курс євро до долара * офіційний курс гривні до долара. Відтак, вартість євро може зменшуватися навіть при зростанні курсу долара.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися

Також за темою:

Поділитися новиною: