fbpx
КОШТ

Очікувати повістки в Дії не варто: відповідь Мінцифри 

Мінцифри наголосило, що українці не будуть отримувати повістки через сервіс “Дія”. Такої послуги немає ані в розробці, ані в планах. 

Чітка політичні позиція влади, що  “Дія” — це не сервіс роздачі повісток і використовується лише для полегшення доступу до державних послуг та зручного спілкування з органами влади.

В інтерв’ю РБК-Україна на питання про електронний військовий квиток, виплати, послуги, пільги Михайло Федоров відповів, що є багато різних обговорень, але поки в розробці чогось подібного немає. 

“Ми точно не будемо використовувати “Дію”, щоб відправляти повістки. Є ще багато проблем, які потрібно вирішити, і я вважаю, що цими проблемами треба займатися. Тому повісток в “Дії” не буде, а над іншими сервісами бувають різні обговорення, але нічого немає в роботі”, – затвердив міністр.

Серед військових послуг у планах міністерства є лише робота над цифровим посвідченням ветерана і можливістю отримувати сервіси для ветеранів. Також йде робота над трансформацією військово-лікарських комісій: цифровізація цього напрямку, впровадження медичної електронної системи в госпіталях.

Рішення про повістки висловив і Мстислав Банік – керівник з розвитку електронних послуг у Мінцифрі в інтерв’ю YouTube-каналу “Розмова”

“Ні, повістки не будуть приходити в “Дію”. Політична позиція така, що “Дія” – це не сервіс роздачі повісток. Тому є визначені нормативно способи, якими доставляються повістки”, – пояснив Банік.


Читайте також:

Поділитися новиною: