Обміняти гривню на Євро відтепер можна на Мальті

Українці, які мають дійсну довідку про отримання захисту від Агенції з міжнародного захисту на Мальті, зможуть обміняти готівкову гривню на євро, звернувшись до Центрального банку Мальти.

Центральний банк Мальти та Нацбанк України з 1 серпня запустили програму обміну готівкової гривні на євро для українських біженців.

Хто зможе обміняти євро

Громадяни України, які мають дійсну довідку про отримання захисту від Агенції з міжнародного захисту на Мальті, зможуть обміняти готівкову гривню на євро, звернувшись до Центрального банку Мальти. У разі переміщених неповнолітніх українців без супроводу такі обмінні операції можна здійснити за допомогою осіб, опікунство або представництво яких засвідчив уповноважений орган влади Республіки Мальта.

Що там з курсом, воєнними облігаціями та банківськими обмеженнями? Читайте найцікавіше в каналі “Кошт” в Telegram


Скільки можна обміняти

Здійснити обмін готівкової гривні на євро можливо буде в межах установленого ліміту до 10 тисяч гривень на одну особу.
До обміну прийматимуть банкноти номіналом від 100 до 1000 гривень (банкноти нижчих номіналів та монети для обміну не прийматимуться). Обміну не підлягатимуть значно зношені банкноти та банкноти з дефектами.
Важливо, що особи, які вже здійснили обмін гривні в обсязі дозволеної суми на території іншої держави, де діють угоди обміну готівкової гривні, не матимуть права на цю послугу в межах цієї Угоди.

Читайте також:

Де можна обміняти готівкову гривню за кордоном