fbpx
КОШТ

Нові функції Telegram: зникаючі голосові і відео та пауза при записі

У месенджері Telegram з’явилася можливість надсилати зникаючі голосові і відео повідомлення, робити паузу під час їх запису, а також дізнатися час прочитання повідомлення. До всього преміум-користувачі можуть блокувати вхідні повідомлення.

Зникаюче повідомлення після одного прослухування створюється під час стандартного запису – опція вибору відображається в правому нижньому куті екрану. Опція доступна і для відео і для аудіо.

Для відправлення зникаючого повідомлення необхідно затиснути кнопку запису і провести пальцем догори. Опісля можна ставити запис на паузу чи натиснути іконку з цифрою  «1». Після прослуховування повідомленням воно самознищиться для обох учасників чату. 

Для призупинення запису необхідно затиснути кнопку запису і провести пальцем догори. Далі з’являється іконка паузи і її можна натискати як для призупинення запису, так і для продовження.

Для перегляду інформації про час прочитання неообідно затиснути його і час прочитання з’явиться біля реакцій.

Преміум-користувачі можуть обмежити отримання особистих повідомлень. Для активації функції потрібно перейти до «Параметри» – «Конфіденційність» -«Повідомлення». Доступно два варіанти: «Всі» або ж «Мої контакти та Premium-користувачі».

Функції доступні після оновлення застосунку. 


Читайте також:

Поділитися новиною: