fbpx
КОШТ

“Нова пошта” пропонує 400 000 грн за стартап у логістиці: як подати заявку

Реалізувати свій стартап в логістичному секторі через “Нову пошту” та отримати фінансову винагороду у розмірі 400 тисяч грн можна за допомогою програми Nova Tech Spring 2.0.

Подати заявку можна до 10 липня 2024 року.

Стартап повинен стосуватись одного або обох наступних напрямків:

  1. Оптимізація операційних процесів. Це може бути оптимізація процесів адресного обслуговування через нестачу кур’єрів, збільшення продуктивності кур’єрів та швидкості доставки, оптимізація оформлення міжнародних відправлень – прискорення процесу заповнення та унеможливлення помилки, автоматизація системи ідентифікації. Серед інструментів вирішення проблем може бути штучний інтелект, роботизація та машинний зір.
  2. Нові клієнтські сервіси. Потрібні нові сервіси у поштових та вантажних відділеннях, головна мета яких є рентабельність та окупність фізичної точки сервісу, нові сервіси у пунктах обслуговування.

Власники стартапів можуть подати заявку для участі в Nova Tech Spring 2.0 за посиланням. Спершу необхідно зареєструватись на вебпорталі за допомогою електронної адреси.

Під час заповнення заяви потрібно вказати назву стартапу чи компанії, ПІБ, опис проєкту, напрямок, етап розробки, яку проблему вирішує стартап, посилання на сайт (за наявності), юридичну особу та прикріпити презентацію проєкту.

Після прийому заявок відбудеться відбір фіналістів,  відвідування Київського інноваційного терміналу та вантажного терміналу для перегляду існуючого процесу сортування відправлень, розробка концептів продуктів і рішень за необхідності та офлайн Демо Дей.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: