fbpx
КОШТ

Нова монета “Медичні сили Збройних Сил України”: де купити

Національний банк України ввів в обіг пам’ятну монету “Медичні сили Збройних Сил України” номіналом 10 грн. Вона присвячена військовим медикам.

Пам’ятні монети випускають на згадку про якусь подію. Їх можна колекціонувати або розплачуватися ними, як звичайними грошима.

Нова монета номіналом 10 грн виготовлена з нейзильберу та має тираж 10 млн штук. З них 500 тисяч – як сувенірна продукція.

Монета

Купити пам’ятну монету “Медичні сили Збройних Сил України” можна в інтернет-магазині Національного банку з 2 липня 2024 року. Вона продається у ролику по 25 монет, його вартість до початку продажів невідома.

Процес купівлі не відрізняється від звичайного інтернет-магазину. Доставлення здійснюється через Нову пошту та Укрпошту.

Важливо: одна особа може купити лише одну монету.

Також монету можна буде придбати особисто у відділеннях ПриватБанку, Укргазбанку і Таскомбанку, Ощадбанку та ПУМБ. Інформація про початок продажів буде на офіційних сайтах банків.

Нагадаємо, що НБУ змінив розподіл тиражів пам’ятних монет. Відтепер через інтернет-магазин Нацбанку реалізовуватиметься 60% від загального обсягу нумізматичної продукції (раніше – 50%). Через офіційні банки-дитсриб’ютори реалізовуватиметься лише 30% (раніше було 40%).

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: