fbpx
КОШТ

Нова монета “Чорнобиль. Відродження. Лелека чорний”: де купити

Національний банк України ввів в обіг нову пам’ятну монету “Чорнобиль. Відродження. Лелека чорний” номіналом 5 грн. Вона присвячена 38-й річниці Чорнобильської катастрофи.

Пам’ятні монети випускають на згадку про якусь подію. Їх можна колекціонувати або розплачуватися ними, як звичайними грошима.

Нова монета виготовлена з нейзильберу та має тираж до 40 тисяч штук, зокрема 20 тисяч – у сувенірному пакуванні. Одна особа може купити лише одну монету.

Монета
Монета “Чорнобиль. Відродження. Лелека чорний”

Купити пам’ятну монету “Чорнобиль. Відродження. Лелека чорний” можна в інтернет-магазині Національного банку. Вартість становить 165 грн. Через інтернет-магазин буде реалізовано 20 тисяч штук монет.

Процес купівлі не відрізняється від звичайного інтернет-магазину. Доставлення здійснюється через Нову пошту та Укрпошту.

Пізніше монету можна буде придбати особисто у відділеннях ПриватБанку, Укргазбанку, Таскомбанку та Радабанку. Інформація про початок продажів буде на офіційних сайтах банків.

Забронювати монети онлайн та забрати їх у відділення можна в інтернет-магазині нумізматичної продукції НБУ від Таскомбанку або на сайті Радабанку. Детальніше про те, як працює магазин пам’ятних монет Таскомбанку та як замовити монети на сайті Радабанку.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: