fbpx
КОШТ

Netflix: які умови і тарифи доступні для українців

Netflix – один із найпопулярніших стримінгових сервісів у світі. Дивитися Netflix можна через застосунок на смартфоні, планшеті, Smart TV чи в браузері на будь-якому пристрої. Контент також можна завантажити для перегляду офлайн в застосунках на iOS, Android та Windows 10.

При оформленні підписки доступні три тарифні плани: базовий, стандартний та преміальний. Всі тарифи передбачають необмежний доступ до фільмів та серіалів, але відрізняються якістю відео та кількістю пристроїв, на яких можна переглядати фільми одночасно з одного облікового запису.

Базовий тариф дозволяє перегляд в HD-якості лише на одному пристрої та завантаження також лише на одному пристрої.

Стандартний тариф дозволяє перегляд в якості Full HD на двох пристроях та завантаження на двох підтримуваних пристроях одночасно.

Преміум тариф дозволяє перегляд в UltraHD (4К) якості на чотирьох пристроях і завантаження на шістьох пристроях одночасно. Тариф також включає просторове аудіо, яке дозволяє дивитися відео з об’ємним звуком без спеціальних динаміків чи домашнього кінотеатру.

Стандартний і преміум тарифи дозволяють користувачу оформити гостьову підписку за 2,99 євро/місяць.  Користувач гостьової підписки може дивитися Netflix на будь-якому одному пристрої. Для стандартного тарифу доступна одна гостьова підписка, для преміуму – дві гостьові підписки.

Тарифи netflix для України у 2024 році

Плата за підписку стягується щомісяця в ту саму дату, коли її було оформлено. Скасувати підписку можна будь-коли. Для цього на комп’ютері або мобільному пристрої необхідно зайти у свій обліковий запис і натиснути «Скасувати підписку».

Також можна заморозити підписку. Для цього необхідно на комп’ютері або мобільному пристрої відкрити сторінку облікового запису й натиснути  «Скасувати підписку» і обрати опцію «Заморозити на один місяць».

Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: