fbpx
КОШТ

На кордоні вже використовують електронний реєстр для виявлення ухилянтів

Державна прикордонна служба вже кілька місяців використовує реєстр “Оберіг” для посилення протидії незаконному виїзду за кордон.

Міноборони разом з Державною прикордонною службою налагодили обмін між базою даних Держприкордонслужби та Єдиним державним реєстром призовників, військовозобов’язаних і резервістів. Це дозволяє викривати підроблені документи та оперативно перевіряти інформацію про військовозобов’язаних.

Раніше для перевірки дійсності документів для виїзду за кордон прикордонникам доводилося контактувати безпосередньо з представниками ТЦК. Нині інформацію щодо цього можна перевірити онлайн у декілька кліків.

“Оберіг” – державний реєстр з інформацією про всіх призовників, військовозобов’язаних та резервістів віком від 17 до 60 років. Його завдання – автоматизувати процес подання документів у військкомат та запобігти корупції.

Після повноцінного запровадження реєстру відпаде потреба роздавати повістки на вулицях. Після синхронізації “Оберегу” з іншими державними реєстрами, військкомат бачитиме всі дані про прописку та роботу військовозобов’язаного.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: