fbpx
КОШТ

Microsoft посилила захист штучного інтелекту: пояснення

Компанія Mifcrosoft розробила нові інструменти для захисту чатботів від обману користувачами. Наразі таким чином посилено Azure AI Studio – платформу для створення помічників на основі ШІ.

Azure AI Studio доступна в Україні, однак є платною і орієнтована на бізнес. Зокрема чатботи платформи можуть модерувати коментарі, відповідати клієнтам в каналах, ідентифікувати емоції на зображеннях, посилювати безпеку тощо.

Нові механізми захисту ідентифікують спроби змусити штучний інтелект діяти незаплановано або зловмисно. Зокрема деякі користувачі змушують ШІ красти дані користувачів або отримувати доступ до систем. Новий захист виявляє та блокує підозрілі запити в реальному часу.

Також Microsoft вводить попередження для користувачів про можливе вигадування або помилкову інформацію зі сторони ШІ-моделі.

Нагадаємо, Microsoft запустила вдосконалену версію свого чат-бота Bing під назвою Copilot. Його можна повністю персоналізувати під свої потреби, автоматизувати рутинні завдання та використовувати у смартфонах, офісному пакеті Microsoft 365, операційній системі Windows 11 і браузерах Edge і Google Chrome.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: