fbpx
КОШТ

Мережа магазинів Foxtrot почала приймати оплату криптовалютою

Відтепер оплатити покупки у мережі Foxtrot можливо за допомогою Whitepay – платіжного сервісу від криптобіржі Whitebit. Сплатити вартість товарів можна як в офлайн-магазинах Фокстрот, так і на сайті мережі.

Whitepay виступає посередником між транзакціями: система автоматично конвертує криптовалюту в гривні за власним курсом.

Для оплати сервіс надає користувачу адресу криптовалютного гаманця. Замовник повинен переказати кошти на цю адресу будь-яким зручним способом, а вже Whitepay перерахує кошти магазину. 

Оплатити товар можна криптовалютою прямо з криптобіржі Whitebit або з будь-якого іншого електронного гаманця чи біржі. Для оплати не потрібно реєструватися на Whitepay чи Whitebit. 

Foxtrot оплата криптовалютою

Наразі сервіс пропонує 130 видів криптоактивів, в тому числі й Bitcoin (BTC), Tether (USDT) та Ethereum (ETH). Мінімальна сума оплати через Whitepay становить 500 грн.

Для купівлі товару за криптовалюту на сайті Фокстрот:

  • Під час оформлення замовлення обираєте як тип оплати “Оплата через Whitepay”.
  • Вказуєте спосіб оплати товару: з біржі WhiteBIT чи з будь-якого іншого електронного гаманця.
  • Обираєте бажану криптовалюту для сплати зі списку. 
  • Переказуєте криптовалюту з WhiteBit або іншого криптовалютного гаманця на отриману адресу

За Whitepay також співпрацюють магазини EStore, Техно Їжак, Sota Store, Mebelok, MD Fashion, магазин зброї Сафарі та сервіс Onecard.

За допомогою схожого платіжного сервісу – Binance Pay можна оплатити послуги у супермаркетах Varus, мережі аптек АНЦ та на заправках WOG. 


Читайте також:

Поділитися новиною: