fbpx
КОШТ

Binance Pay: сервіс оплати криптовалютою

Binance Pay – платіжний сервіс від найбільшої криптобіржі Binance. Про особливості системи та де можна оплачувати криптовалютою в Україні розповідаємо у матеріалі.

Що таке Binance Pay

Binance Pay – це платіжна система від Binance, яка дозволяє надсилати кошти без комісій та оплачувати товари та послуги у партнерів криптовалютою. У таких випадках Binance автоматично конвертує криптовалюту у фіат та надсилає кошти отримувачу.  Гроші знімаються з внутрішнього рахунку біржі та миттєво надходять до отримувача. 

Партнери дозволяють оплачувати замовлення лише онлайн. Неможливо використати Binance Pay для оплати послуг за допомогою NFC (через термінал), як це робить Google Pay чи Apple Pay. Однак для таких операцій Binance дозволяє отримати фізичну картку для оплати криптовалютою у будь-яких магазинах. Замовити її в Україну наразі неможливо. 

Binance Pay дозволяє керувати понад 70 різними криптовалютами: BTC, ETH, BNB, BUSD, USDT та іншими. Транзакції між користувачами сервісу проходять без жодних комісій. 

Для доступу до Binance Pay необхідно мати верифікований акаунт на Binance, а також криптовалюту для оплати на рахунку. 

Нині за допомогою Binance Pay можна поповнити мобільний рахунок, акаунт Steam чи придбати ваучери для App Store.  Повний список сервісів, що підтримують оплату через біржі можна переглянути тут. Також доступні послуги відображені у меню Binance Pay. Для деяких пропозицій доступний кешбек.

Безпосередньо в Україні за допомогою Binance Pay є змога купити продукти у Varus, оплатити послуги заправки WOG, купити ліки в аптеках АНЦ, Копійка та Шара.

Як надіслати кошти через Binance Pay

Для переказу потрібен мобільний застосунок Binance (Android | iOS). Щоб знайти Binance Pay необхідно перейти в меню користувача, яке знаходиться в лівому верхньому куті та натиснути “Pay”.

Як надіслати кошти через Binance Pay

Переказувати кошти можна за допомогою мобільного номеру або електронної пошти, які прив’язані до Binance. Також можна скористатися User ID або Pay ID. 

Переказ коштів через Binance Pay

Binance Pay також дозволяє поділитися своїм QR-кодом для оплати. Для надсилання таким способом необхідно просканувати код отримувача за допомогою застосунку Binance. 

Є змога надіслати запит на оплату. Для цього потрібно натиснути “Отримати” – “Запит на оплату”. Після цього вказуєте суму та додаєте примітку. Відправляєте зручним для вас способом. 

Оплата Binance Pay у Varus

Оплата криптовалютою можлива лише через сайт Varus. Обираєте продукти в магазині та переходите до оформлення. Заповнюєте необхідні поля та в полі “Спосіб оплати” обираєте “Криптовалютою онлайн після збирання”. 

Згодом надійде підтвердження від Varus з посиланням для оплати. Переходите та оплачуєте

Оплата Binance Pay на WOG

Для оплати пального на WOG через Binance Pay необхідно мати мобільний застосунок від WOG – PRIDE (Android | iOS). 

У застосунку обираєте колонку та кількість літрів. У розділі “Спосіб оплати” обираєте Binance та підтверджуєте оплату в застосунку. 

Оплата Binance Pay в аптеках

АНЦ, Копійка, ШАР@ – це аптеки, які входить до однієї компанії. Оплата через Binance Pay відбувається через сайт ANC.UA. Замовити ліки можна у будь-яку з трьох аптек. 

Наразі сервіс доступний лише для аптек Києва. Інші регіони з’являться незабаром. 

Переходите на сайт АНЦ та обираєте необхідні ліки. Оформлюєте замовлення. Обираєте спосіб доставки: самовивіз з аптеки, доставка Новою поштою або ж швидка доставка. Вказуєте адресу або аптеку. Вказуєте персональну інформацію: номер та електронну пошту. 

Як спосіб оплати обираєте “Binance Pay”. Після цього вас перенаправляють в застосунок Binance. Переглядаєте суму та підтверджуєте оплату.


Також читайте:

Поділитися новиною: