fbpx
КОШТ

Магазин в Instagram: чи контролює податкова таку діяльність

Державна податкова служба відстежує соціальні мережі Facebook, Instagram та інші інтернет майданчики на предмет продажів або надання послуг без реєстрації підприємницької діяльності. Про це йдеться в повідомленні відомства офіційному сайті.

Податківці не конкретизують методів відстеження, однак вказують на регулярне отримання відповідної інформації та реагування на неї.

“ДПС постійно отримує інформацію про факти здійснення системної господарської діяльності без державної реєстрації. Всі випадки досліджуються та перевіряються працівниками податкових органів, а у випадку підтвердження наданої інформації вживаються відповідні заходи реагування, в тому числі податкові перевірки”

Потенційно, мова йде також про скарги на такі магазини зі сторони покупців і подальшу реакцію Податкової служби на них.

При цьому, податківці вказали на низку конкретних фактів виявлення діяльності без державної реєстрації. Зокрема, при продажу товарів через інтернет та дання послуг зі прання килимів.

За підприємницьку діяльність без державної реєстрації передбачено штраф до 85 тисяч гривень (від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення таких дій. Покарання прописано в ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Також за темою:

Поділитися новиною: