fbpx
КОШТ

Lufthansa та Austrian Airlines пропонують безкоштовний інтернет в літаках

Авіакомпанія Lufthansa та її дочірня компанія Austrian Airlines запровадили безкоштовний інтернет у своїх літаках. Послуга розповсюджується на рейси Європою.

Безкоштовний доступ до інтернету можуть отримати учасники програми лояльності Miles & More. Участь у програмі безоплатна, заявку можна подати за посиланням.

Для учасників Miles & More на борту літаків безкоштовно доступний інтернет-пакет FlyNet Messaging. Його швидкість обмежена до 150 кілобіт/с та підійде лише для обміну текстовими повідомленнями та фотографіями у месенджерах.

Пакет FlyNet Messaging можуть під’єднати і незареєстровані в програмі Miles & More пасажири. У такому випадку користування пакетом коштуватиме 3 євро за кожні 1500 кілометрів польоту.

Окрім того, усі пасажири можуть замовити також потужніший пакет інтернету – FlyNet Premium. Його швидкість збільшена до 4 Мбіт/с та дозволяє користуватися інтернетом без обмежень (в тому числі переглядати відео).

Якщо час польоту не перевищує 90 хвилин, пакет FlyNet Premium обійдеться у 6 євро. Якщо ж політ триватиме більше ніж 90 хвилин, пакет обійдеться у 8 євро.

Lufthansa: інтернет у літаках
Таблиця тарифів Fly Net на борту Lufthansa

Квитки, гарячі знижки та поради. Телеграм-канал для подорожуючих
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: